Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Nowe MINI Cooper S w linii stylistycznej Classic: sportowe osiągi i ponadczasowa stylistyka.

Nowe MINI Cooper S z czterocylindrowym silnikiem benzynowym łączy w sobie purystyczną stylistykę oraz typowe dla MINI gokartowe wrażenia z jezdny. Linia stylistyczna Classic szczególnie mocno oddaje charakter tego zwinnego trzydrzwiowego MINI. Klarownie zaprojektowane powierzchnie karoserii i kompaktowe proporcje podkreślają nowoczesną estetykę nadwozia. Wnętrze charakteryzuje się wysokiej jakości detalami wyposażenia.

MINI
·
MINI
·
MINI 3 door
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, 336,91 KB)
  
Zdjęcia(48x, 271,41 MB)

Monachium. Piąta generacja MINI Cooper oferuje szerokie portfolio jednostek napędowych, które obejmuje zarówno silniki elektryczne, jak i wydajne silniki benzynowe. Czterocylindrowe MINI Cooper S (zużycie paliwa w cyklu mieszanym:  141 – 139 g/km wg WLTP) wyposażony jest w silnik benzynowy o mocy 150 kW / 204 KM oraz zawieszenie i amortyzację dostosowane do zwinnego prowadzenia.

Dwulitrowy silnik TwinPower Turbo o maksymalnym momencie obrotowym 300 Nm daje przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6,6 s.

Linia Classic z wyrazistymi detalami.

Do wyboru są cztery wersje wyposażenia MINI Cooper S. W linii Classic dostępne są dodatkowe kolory karoserii i kontrastujące kolory dachu. Elegancki lakier Ocean Wave Green podkreśla minimalistyczną stylistykę kultowego trzydrzwiowego modelu MINI, a kontrastujący dach i obudowy lusterek w kolorze białym podkreślają prezencję MINI Cooper S.

Krótkie zwisy karoserii i krótka maska kontrastują z dużym rozstawem osi i nadają pojazdowi typowe dla MINI proporcje. Oferta obręczy kół obejmuje rozmiary od 16 do 18 cali.

W linii Classic kokpit ma czarno-niebieskie powierzchnie wykonane z dzianiny w dwóch barwach. Wysokiej klasy tapicerka Vescin w kolorze szarym lub czarnym tworzy mocny kontrast. Perforowany wzór w pepitkę na oparciu i siedzisku, a także niebieskie szwy i wstawki z wzorzystej tkaniny po bokach podkreślają stylowy wygląd wnętrza.

Zwinne, wszechstronne i niezwykle wygodne.

Dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrznym klasyczne trzydrzwiowe MINI zapewnia maksymalną frajdę z jazdy. Zwiększony rozstaw kół optymalizuje dynamikę jazdy w wymagających sytuacjach, liczne systemy wspomagające kierowcę zwiększają bezpieczeństwo i komfort w MINI Cooper z silnikiem benzynowym.

Funkcja Safe Exit monitoruje obszar wokół zaparkowanego pojazdu i ostrzega zbliżających się użytkowników drogi przed otwarciem drzwi. Podczas jazdy w korku aktywny tempomat odciąża kierowcę, automatycznie utrzymując odległość od poprzedzającego pojazdu i stale monitorując drogę. Standardowy asystent parkowania automatycznie rozpoznaje miejsca parkingowe i za naciśnięciem przycisku przejmuje proces parkowania. 

Podczas jazdy pierwszy pełnoprawny asystent głosowy marki ułatwia obsługę panelu interakcji MINI.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt

Hubert Fronczak, BMW Group Polska

telefon: +728 874 121, e-mail: hubert.fronczak@bmw.pl

The BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest wiodącym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje ponad 30 zakładów produkcyjnych i montażowych na całym świecie; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2023 firma BMW Group sprzedała ponad 2,55 miliona samochodów oraz ponad 209 tysięcy motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2023 wyniósł 17,1 mld euro przy obrotach wynoszących 155,5 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2023 r. w BMW Group było zatrudnionych 154 950 pracowników.

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

Spalanie i emisja CO2

MINI Cooper S (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6,4 - 6,1 l/100 km; emisja CO2 łącznie: 144 - 138 g/km wg WLTP)

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24/25 April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024; with the World Premieres of the new MINI Aceman and the new BMW i4.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie