Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Ekskluzywny sportowy charakter na każdą okazję: akcesoria BMW M Performance do nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring.

+++ Produkty przystosowane do danego modelu podkreślają dynamiczny charakter pojazdu +++ Optymalna równowaga między estetyką i funkcjonalnością +++ Oferta dostępna już od wejścia nowej generacji modeli na rynek +++

G61
·
Touring
·
Seria 5
·
BMW M Performance Parts
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, 813,47 KB)
  
Zdjęcia(19x, 168,01 MB)

Monachium. Typowa dla marki radość z jazdy, sportowy wygląd i nowoczesna funkcjonalność od zawsze dają BMW serii 5 Touring szczególną pozycję w segmencie premium wyższej klasy średniej. Połączenie to jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności w szóstej generacji modelu, dzięki w pełni elektrycznemu napędowi BMW i5 Touring. Od wprowadzenia na rynek w maju 2024 r. do wszystkich modeli dostępne będą też akcesoria BMW M Performance, które podkreślą dynamiczny charakter nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring w codziennej jeździe i podróżach.

Przeznaczone dla poszczególnych modeli akcesoria z zakresu aerodynamiki, wyposażenia wnętrza i układu jezdnego oferują idealne możliwości indywidualnej optymalizacji dynamiki i atletycznego wyglądu nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring. Produkty z programu oryginalnych akcesoriów BMW mają już homologację z pojazdem, dzięki czemu nie są wymagane żadne inne wpisy do dowodu rejestracyjnego.

Indywidualny wygląd, optymalna aerodynamika i inteligentna lekka konstrukcja z wysokiej jakości akcesoriami M Performance.

Akcesoria zewnętrzne BMW M Performance tworzą indywidualne akcenty w wyglądzie samochodu, a jednocześnie wyróżniają się lekką masą i doskonałą aerodynamiką. Zostały opracowane specjalnie do nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring z pakietem sportowym M lub pakietem sportowym M Pro i idealnie pasują do geometrii i stylistyki pojazdu. Wszystkie karbonowe akcesoria wykonane są z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym pokrytego bezbarwnym lakierem i podkreślają sportowy profil pojazdu z każdej perspektywy.

Trzyczęściowa karbonowa dokładka przednia M Performance stanowi mocny wyraz ekskluzywnego sportowego charakteru i wzmacnia dynamikę nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring. Wykonany ręcznie do perfekcji, nie tylko efektywnie wygląda, ale również zapewnia siłę docisku. Aby uzyskać jeszcze bardziej ekskluzywny wygląd, lewa i prawa dokładka przednia M Performance jest również dostępna w błyszczącym kolorze czarnym.

Oprócz karbonowych dokładek progów M Performance, które wizualnie wydłużają pojazd oferowane są paski akcentujące M Performance w kolorze Frozen Black, podkreślające smukłą sylwetkę nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring. Cyfrowo drukowane paski akcentujące mają kolor matowego antracytu i napis M Performance. Kolejnym atrakcyjnym elementem w widoku bocznym jest foliowanie progów M Performance w postaci efektownie zakrzywionej linii w matowym kolorze szarym. Linia biegnie pod drzwiami i stanowi elegancki akcent kolorystyczny, zwłaszcza na czarnych progach. Ekskluzywne paski akcentujące M Performance w kolorze Frozen Black podkreślają sportową elegancję i uwydatniają barki karoserii na całej długości pojazdu. Wysokiej jakości zestaw folii jest odporny na mycie w myjniach automatycznych i optymalnie dopasowany do geometrii BMW serii 5 Touring i BMW i5 Touring.

Kolejnymi akcentami nadającymi nowemu BMW serii 5 Touring i nowemu BMW i5 Touring indywidualny i sportowy charakter są efektowne karbonowe nakładki lusterek zewnętrznych M oraz aramidowa obudowa anteny M Performance. Tworzywo sztuczne wzmocnione aramidem jest bardzo podobne do włókna węglowego, ale ma wysoką przepuszczalność elektromagnetyczną.

Z aramidu wykonany jest też trzyczęściowy dyfuzor tylny M Performance, który w jeszcze bardziej imponujący sposób podkreśla potężny tył pojazdu, a także umożliwia bezdotykowe otwieranie i zamykanie klapy bagażnika. Spojler dachowy M Performance w błyszczącym kolorze czarnym i płetwy tylne M Performance z włókna węglowego tworzą elegancki akcent w sportowym wyglądzie samochodu.

Wysokiej jakości wyposażenie wnętrza z wyścigowym charakterem.

Karbonowe listwy progowe M Performance stanowią wyraźny sygnał wskazujący na dynamiczny charakter nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring. Po otwarciu drzwi wzrok przyciąga napis M Performance. Aby uzyskać szczególnie eleganckie pierwsze wrażenie, można również wybrać aluminiowe listwy progowe M. Sportowy charakter nadają wnętrzu również dywaniki M Performance ze skórzanym obszyciem, kontrastującymi ozdobnymi szwami i wszytym paskiem w kolorach BMW M. 

Etui na kluczyk M Performance jest wyraźnym symbolem nastawienia na osiągi. Indywidualnie dopasowane etui z alcantary i wysokiej jakości skóry o wyglądzie karbonu chroni kluczyk przed zarysowaniami i doskonale pasuje do gamy akcesoriów BMW M Performance. Do wersji z silnikiem spalinowym i hybrydowym plug-in nowego BMW serii 5 Touring dostępna jest również karbonowa pokrywa wlewu paliwa M Performance. Jest wyjątkowo łatwa w montażu i ma napis M Performance na szczotkowanym aluminium.

Obręcze kół ze stopów lekkich i sportowy układ hamulcowy dla optymalnych osiągów.

Obręcze kół M Performance ze stopów lekkich do nowego BMW serii 5 Touring i elektrycznego BMW i5 Touring oferują idealne warunki dla sportowej jazdy i imponującą charyzmę. Dostępne są zarówno kompletne zestawy kół letnich, jak i zimowych w rozmiarach 19, 20 i 21 cali.

Koła letnie z 21-calowymi obręczami M Performance ze stopów lekkich Cross Spoke dostępne są do wszystkich typów napędu w kolorze M Bicolor Jet Black z wykończeniem na wysoki połysk lub w kolorze M Frozen Midnight Grey. Do wszystkich wariantów modelowych oferowane są również koła letnie z 19-calowymi obręczami M Performance ze stopów lekkich Y Spoke w matowej czerni. Odpowiednie koła zimowe przystosowane do łańcuchów śniegowych z wyjątkiem największej szerokości obręczy, są również dostępne z oponami o szczególnie miękkiej mieszance gumy oraz z oponami z kolcami.

W ofercie na zimę są również 20-calowe koła aerodynamiczne M z wykończeniem na wysoki połysk Bicolor Midnight Grey. Nadają one wszystkim wariantom nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring również zimą szczególnie ekskluzywny charakter. Dodatkowe zestawy kół można optymalnie przechowywać w pokrowcach na koła M Performance. Wzmocniony uchwyt umożliwia wygodny transport kół, chroniąc zarówno kierowcę, jak i pojazd przed zabrudzeniem.

20-calowe hamulce M Performance zapewniają skuteczność hamowania godną swojej nazwy i krótką drogę hamowania. Lakierowane na czerwono zaciski hamulcowe z czterokolorowym logo M w połączeniu z otwartą konstrukcją 21-calowych obręczy kół ze stopów lekkich prezentują się niezwykle efektownie. Sportowe hamulce mają sześciotłoczkowe aluminiowe zaciski stałe z przodu i jednotłoczkowe zaciski pływające z tyłu. Całość uzupełniają duże, wentylowane i perforowane lekkie tarcze hamulcowe M Performance o zwiększonej obciążalności termicznej zapewniające większą skuteczność hamowania w ekstremalnych warunkach.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hubert Fronczak, BMW Group Polska

telefon: +728 874 121,

e-mail: hubert.fronczak@bmw.pl

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest wiodącym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje ponad 30 zakładów produkcyjnych i montażowych na całym świecie; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2023 firma BMW Group sprzedała ponad 2,55 miliona samochodów oraz ponad 209 tysięcy motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2023 wyniósł 17,1 mld euro przy obrotach wynoszących 155,5 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2023 r. w BMW Group było zatrudnionych 154 950 pracowników.

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

www.bmwgroup.com

www.bmwgroup.com

Facebook: https://www.facebook.com/BMW.Polska

Twitter: https://twitter.com/BMW_Polska

YouTube: http://www.youtube.com/BMWPolska

Instagram: https://www.instagram.com/bmwpolska

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

Spalanie i emisja CO2

BMW i5 M60 xDrive Touring*: Łączny pobór mocy w cyklach WLTP: 20.8 – 18.3 kWh/100 km, zasięg elektryczny w cyklu WLTP: 445 – 506 km

*dane wstępne

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie