Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

BMW 3.0 CS

25.11.2022Press Kit

Top

S blížiacim sa koncom roku výročia divízie BMW M GmbH sa predstavuje najexkluzívnejší špeciálny model, aký kedy divízia vyrobila – majstrovské dielo konštruktérov, ktoré stelesňuje podstatu 50-ročnej pretekárskej vášne a v legendárnom označení modelu vyjadruje svoje historické korene.

3.0 CSL
·
BMW M Automobiles

BMW tvorí módu: BMW Lifestyle uvádza na trh módnu kolekciu GOODS WITH FREUDE. Trvalo udržateľnú, individuálnu a minimalistickú

23.11.2022Press Kit

Top

BMW mení svoju lifestylovú kolekciu na GOODS WITH FREUDE – Kolekcia sa môže pochváliť minimalistickým dizajnom a skvelou všestrannosťou, pokiaľ ide o možnosti vzájomnej kombinácie s inými produktmi – Trvalo udržateľná vďaka organickej bavlne a recyklovanému nylonu a páperiu – GOODS WITH FREUDE sa zameriava na mladšiu cieľovú skupinu a nadšencov životného štýlu – Spolutvorca a umelec Joshua Vides stelesnil vo svojej limitovanej edícii nenápadný štýl.

Produkty Lifestyle
·
Lifestyle
·
Udržateľnosť

Spoločnosť BMW Slovenská republika rozvíja spoluprácu so slovenským občianskym združením Ukrainska spilka a venovala združeniu 150 000 eur na pomoc deťom evakuovaným z Ukrajiny

22.11.2022Press Kit

Top

„Veríme, že aktivitami pomoci nášmu susedovi sa celá slovenská spoločnosť stane silnejšou, stabilnejšou, ekonomike sa pridá dodatočná hodnota a podporí sa rešpekt a tolerancia. Integračné programy v týchto ťažkých a tragických časoch konfliktu sú prínosom pre Slovensko,” povedal Oliver Rademacher, generálny riaditeľ spoločnosti BMW Slovenská republika.

Spoločnosť
·
Spoločenské a sociálne záväzky
·
Udržateľnosť

Začiatok výroby BMW iX1 v Regensburgu zvyšuje tempo: do roku 2024 bude každé tretie BMW z bavorských závodov elektrické

12.11.2022Tlačová správa

Top

+++ Ako sme sľúbili: Plne elektrické modely zo všetkých nemeckých závodov +++ Na krátke vzdialenosti: vysokonapäťová batéria pre BMW iX1* aj z Regensburgu +++ Vo výrobe elektrických komponentov BMW Group pracuje viac ako 3 300 zamestnancov +++

Technológia
·
BMW i
·
Spoločnosť
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody
·
Udržateľnosť
·
BMW iX1
·
Výroba a recyklácia
·
Electrification

Nové BMW R 1250 RS

11.11.2022Press Kit

Nové BMW R 1250 RS: už viac ako 40 rokov je v BMW skratka „RS“ v spojení s motorom boxer označením pre športovo cestovné motocykle par excellence. Model R 1250 RS je teraz ešte inovatívnejší a prepracovanejší, takže prináša ešte pôsobivejšie zážitky zo športového a dynamického cestovania.

Séria R
·
R 1250 RS

Výnimočný talent so štýlom – MINI Cooper S Clubman v edícii Untold Edition

09.11.2022Tlačová správa

Model MINI Cooper S Clubman ukazuje, ako môže moderná interpretácia klasickej koncepcie karosérie s označením shooting brake spojiť tradíciu s progresívnymi vlastnosťami. Lifestylová edícia Untold Edition teraz zdôrazňuje sofistikované vylepšenie dizajnu vozidla s novou farbou karosérie Midnight Black.

MINI Clubman
·
MINI

BMW Group investuje na Slovensku do rozšírenia priestorov stredoeurópskeho Regionálneho distribučného centra BMW v Senci pri Bratislave

08.11.2022Press Kit

+++Spoločnosť BMW Group rozširuje sklad náhradných dielov v Prologis Park Bratislava o ďalších 10 000 metrov štvorcových +++Zákazníci značiek BMW a MINI zo strednej a juhovýchodnej Európy získajú ešte operatívnejší prístup k náhradným dielom +++Otvorenie je naplánované na druhú polovicu roka 2023.

Spoločnosť
·
Výrobné závody, zariadenia

HERE HD Live Map prináša do nového BMW radu 7 funkcie autonómnej jazdy a navádzania

06.11.2022Tlačová správa

+++ BMW Group spúšťa vďaka HERE HD Live Map autonómnu jazdu SAE Level 2+ +++ BMW radu 7 je prvým vozidlom, ktoré v Spojených štátoch a v Kanade prináša autonómnu jazdu SAE Level 2+ do rýchlosti 130 km/h +++ Táto funkcia sa rozšíri na ďalšie modely založené na rovnakej technickej platforme +++ HERE už poskytuje modelu BMW radu 7 prediktívne určovanie trasy a informácie o premávke v reálnom čase +++

Technológia
·
Asistenčné systémy vodiča

Celosvetová výzva BMW Group na podporu projektov pre integráciu a rôznorodú spoločnosť

04.11.2022Press Kit

Aliancia civilizácií OSN (UNAOC) a BMW Group spolupracujú s manažérmi a organizáciami z celého sveta na prekonaní interkulturálnych výziev prostredníctvom sociálnych inovácií. S novým inovačným centrom majú obaja partneri za cieľ spojiť kultúry, posilniť organizácie a podporiť a rozšíriť medzikultúrne inovačné projekty. Iniciatívy majú teraz príležitosť stať sa súčasťou centra a využívať jeho komplexnú podporu.

Spoločnosť
·
Spoločenské a sociálne záväzky
·
Udržateľnosť

Neskrotný dobrodruh prichádza v novom šate – MINI Cooper SE Countryman ALL4 v edícii Untamed

03.11.2022Tlačová správa

MINI Untamed Edition teraz zvýrazňuje štýlový charakter modelu MINI Cooper SE Countryman ALL4 s novým lakom Nanuq White. Priestranný plug-in hybridný model kombinuje inteligentnú technológiu s dvoma pohonmi a štyrmi poháňanými kolesami pre rovnováhu výkonu, zábavy z jazdy a trvalej udržateľnosti.

MINI
·
MINI Countryman
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť