Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

 

BMW i5 M60 xDrive na Slovensku - fotogaléria

08.12.2023Tlačová správa

BMW i5 M60 xDrive - Cape York Green Metallic/ BMW Ind 'Merino' Silverstone II/Atlas Grey. Popiska fotografovaného vozidla v prílohe.

G60
·
BMW M Automobiles
·
BMW i
·
BMW i5
·
i5 M60
·
Sedan
 

BMW X6 M60i xDrive na Slovensku - fotogaléria

08.12.2023Tlačová správa

BMW X6 M60i xDrive - M Isle of Man Green/ BMW Individual rozšírené kožené čalúnenie 'Merino' Ivory White. Popiska fotografovaného vozidla v prílohe.

G06
·
BMW M Automobiles
·
X6
·
X6 M60
 

Spoločnosti Airbus a BMW Group spúšťajú súťaž Quantum Computing Competition s cieľom vyriešiť najvážnejšie výzvy v oblasti mobility

06.12.2023Tlačová správa

+++ Príspevky od študentov, výskumníkov a odborníkov v oblasti kvantových technológií možno zasielať do 30. apríla 2024 +++ Táto výzva je prvou svojho druhu a spája dvoch svetových lídrov v odvetví+++ Cena víťaznému tímu v hodnote 30 000 EUR

Technológia
·
Efficient Dynamics
·
Alternatívne pohonné systémy, mobilita budúcnosti
 

Spoločné poskytovanie prémiových skúseností v oblasti elektromobility: BMW a Mercedes-Benz otvoria v Číne spoločnú sieť vysokovýkonných nabíjacích staníc

30.11.2023Tlačová správa

+++ Posilnenie prémiovosti elektromobility v Číne: prvé nabíjacie stanice budú otvorené v regiónoch s vozidlami segmentu NEV (New Energy Vehicles) už v roku 2024 +++ Do konca roku 2026 je v pláne nainštalovať aspoň 1000 staníc s približne 7 000 miestami pre nabíjanie po celej krajine +++ Spoločný podnik ponúkne zákazníkom BMW Group a Mercedes-Benz Group mimoriadne digitálne zážitky s exkluzívnymi funkciami akými sú plug & charge alebo online rezervácia +++

Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
·
Spoločnosť
 

Nové BMW R 12 nineT and R 12

24.11.2023Press Kit

Nové BMW R 12 nineT a R 12: klasický roadster pre dynamickú jazdu po okresných cestách a klasický cruiser pre pohodové a uvoľnené zvezenie.

R 12
 

Progresívny purista: Nové MINI Countryman S ALL4

23.11.2023Tlačová správa

MINI Countryman zosobňuje najväčšie a najuniverzálnejšie vozidlo z celého modelového radu MINI. Všeumelec je obratný v meste, pohodlný na vidieku a vhodný aj na výlety mimo spevnených ciest. Integrovaný 48 V mild hybridný motor zvyšuje účinnosť dvojlitrového štvorvalcového benzínového motora.

MINI
·
MINI Countryman
 

Designworks, inovačné štúdio spoločnosti BMW Group, vytvára dizajn užívateľského rozhrania pre Forbes International Tower

08.11.2023Tlačová správa

Top

+++ Komerčná veža plánuje vytvoriť nový štandard pre ekologicky priateľskú architektúru +++ Veža bude súčasťou novej administratívnej a finančnej štvrte v Káhire a má sa stať míľnikom v trvalo udržateľnom rozvoji miest na Blízkom východe +++ Štúdio Designworks dostalo za úlohu vytvoriť interaktívnu fasádu budovy

Designworks
·
Technológia
·
BMW Group Design
·
Alternatívne pohonné systémy, mobilita budúcnosti
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

JAPAN MOBILITY SHOW.

Tokyo. Follow the webcast of the BMW Group press conference at the Japan Mobility Show 2023.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť