Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

Nové štýly z kolekcií BMW Lifestyle. BMW Lifestyle predstavuje nové dizajnové koncepcie, farby a materiály pre svoje kolekcie.

Tue Apr 24 18:39:07 CEST 2018Tlačová správa

BMW Lifestyle predstavuje kompletne aktualizovaný rad produktov štyroch z dvanástich kolekcií. Kolekcia BMW Collection (hlavná kolekcia od BMW Lifestyle), kolekcia BMW M, kolekcia BMW i a kolekcia BMW The Collection prešli výraznou premenou. Všetky sa vyznačujú svojou vlastnou filozofiou a orientáciou na konkrétny dizajn, farebnosť a materiály. To všetko znamená, že priaznivci značky si budú môcť vybrať tú správnu kombináciu na akúkoľvek príležitosť.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle

BMW Veteran Club Bratislava Slovakia pripravil v Inchebe fascinujúcu expozíciu plnú legiend.

Mon Apr 23 13:06:27 CEST 2018Press Kit

+++ Club vystaví 16 automobilov, čím sa zaradí medzi najväčšie stánky Autosalónu +++ BMW 326 z roku 1938, jedno z prvých vozidiel na svete, testované v aerodynamickom tuneli +++ Od najmenšieho BMW Z1 s unikátnymi zasúvacími dverami, dizajnovo príťažlivé BMW Z3, či slávne Bondove BMW Z8 +++ Ikonické BMW M3 generácie E46.

Dedičstvo
·
Výstavy

MINI LIVING – BUILT BY ALL. Na Týždni dizajnu v Miláne predstavuje MINI svoj vizionársky koncept bývania

Tue Apr 17 14:17:17 CEST 2018Tlačová správa

Mníchov/Miláno. Na tohtoročnom veľtrhu nábytku a dizajnu Salone del Mobile v Miláne (17. – 22. apríla) sa kolektív tvorcov MINI spojil so skupinou londýnskych architektov Studiomama, aby spolu predstavili inštaláciu s názvom MINI LIVING – BUILT BY ALL. Táto nová inštalácia odhaľuje vizionársky koncept bývania, za ktorého zrodom sa ukrýva úzka spolupráca obyvateľov a architektov.

Lifestyle
·
Lifestylové udalosti

Rozhovor s dizajnérom BMW Motorsport Michaelom Scullym o novom BMW M8 GTE: „Je to najživelnejší, najodvážnejší pretekársky automobil, aký sme kedy zostrojili.“

Wed Apr 04 16:26:09 CEST 2018Tlačová správa

Keď sa minulý rok objavilo BMW M8 GTE, obdivovali ho pre inovatívny dizajn, ktorý staval na dedičstve pretekárskych aj cestných automobilov BMW, pričom však jasne hlásal modernosť. Michael Scully, hlavný dizajnér BMW Motorsport a muž, ktorý stojí za estetikou najnovšieho modelu pretekajúceho v Le Mans, v rozhovore vysvetľuje, ako vznikol dizajn BMW M8 GTE.

Šport
·
Automotive
·
BMW Motorsport
·
Motorsport Cars

BMW Group a Daimler AG se dohodli na spojení služieb mobility

Thu Mar 29 11:25:55 CEST 2018Press Kit

Automobiloví priekopníci a lídri inovácií budú spoločne formovať udržateľnú mestskú mobilitu budúcnosti +++ Silná aliancia vytvorí jedinečnú ponuku pre zákazníkov: automatickú, multimodálnu, rýchlu a kedykoľvek dostupnú +++ Ekosystém dopravných služieb: jediný zdroj pre carsharing, objednávanie jázd, parkovanie, dobíjanie a multimodalitu +++ Udržateľné riešenia pre výzvy mestskej mobility a lepšiu kvalitu života vo veľkých mestách (text v českom jazyku).

Spoločnosť
·
Udržateľnosť
·
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
·
Technológia
·
Riadenie dopravy

MINI LIVING – BUILT BY ALL. MINI na výstave Salone del Mobile 2018 predstavuje vizionársky koncept pre život.

Mon Mar 26 14:28:51 CEST 2018Tlačová správa

MINI sa na tohtoročnej výstave Salone del Mobile v Miláne spája s londýnskou architektonickou spoločnosťou Studiomama, aby spoločne predstavili inštaláciu s názvom MINI LIVING – BUILT BY ALL. Tento koncept pre život umožňuje úzku spoluprácu medzi obyvateľmi a architektmi, ktorým pomôže výnimočným spôsobom reagovať na požiadavky jednotlivcov.

Lifestyle
·
Lifestylové udalosti
·
Dizajn, koncepty a štúdie

Nový skladací bicykel MINI. Zábava z jazdy jediným otočením.

Thu Mar 22 16:09:32 CET 2018Tlačová správa

Jar je už za rohom a spolu s ňou sa blíži aj cyklistická sezóna. S príchodom ďalšej sezóny predstavuje naša značka novú, skutočne všestrannú verziu skladacieho bicykla MINI, ktorá určite ulahodí nielen dizajnovým fanúšikom, ale aj nadšencom značky MINI. Dvojkolesová skladačka sa dá rýchlo a ľahko naložiť do kufra akéhokoľvek automobilu a slúži ako flexibilný, moderný a pohodlný dopravný prostriedok.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LIVE - AUTO CHINA 2018.

Beijing, 25. April 2018.
10:20 CST / 04:20 CEST.
Here you can see the full-length transmission of the BMW Group press conference.

 

open streaming site

PressClub Information.

E-MAIL NOTIFICATION.

personal news settings

Please login and update your e-mail newsletter and RSS feed set up. You can receive PressClub e-mail notifications for new article and TV footage material immediately or as a daily collection. If you want limit the reception for your fields of interest.

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť