Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

BMW Motorrad prezentuje BMW Motorrad Spezial.

Indywidualizacja jazdy BMW Motorrad.

Opcjonalne dodatki, akcesoria
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~133,16 KB)
  
Photos(62x, ~125,3 MB)

Monachium. BMW Motorrad Spezial. Indywidualizacja w fabryce odpowiedzią BMW Motorrad na rosnące zapotrzebowanie klientów na indywidualizację.

 

BMW Motorrad wcześnie zaznaczyło swoje tendencje w kierunku indywidualizacji wprowadzając na rynek modele R nine T. W roku 2017 BMW podjęło istotne kroki dla podkreślenia roli tego segmentu, rozszerzając rodzinę R nine T o pięć modeli.

 

BMW Motorrad rozszerza zakres indywidualizacji o BMW Motorrad Spezial i oferuje wyróżniający się design, zwiększone osiągi oraz ekskluzywne możliwości indywidualizacji w fabryce. Materiały wyższej jakości, oryginalne powierzchnie, umiejętne wykonanie i zamiłowanie do detali — oto cechy określające BMW Motorrad Spezial, które obejmują również integrację wszystkich części w całej stylistyce motocykla. Poczynając od modeli Touring i Heritage, seria Spezial będzie stale poszerzana.

 

Kierowca ma szybki i bardzo wygodny dostęp do funkcji związanych z motocyklem i łącznością dzięki zaawansowanemu przełącznikowi wielofunkcyjnemu BMW Motorrad wykorzystującemu zintegrowane podejście.

 

Od etapów projektowania i opracowywania do testowania, części w ramach programu Spezial spełniają najwyższe standardy BMW Motorrad, uzupełniając w ten sposób portfel aktualnych produktów na najwyższym poziomie jakości. Osiągnięto to poprzez wykorzystanie jednocześnie długoletniej wiedzy BMW Motorrad w dziedzinie rozwoju oraz interakcji złożonych procesów produkcyjnych w połączeniu z najwyższej jakości wykonaniem. Od sierpnia 2017 r. seria produktów Spezial obejmie nie tylko ekskluzywne wyposażenie opcjonalne montowane fabrycznie, ale również produkty z aktualnego asortymentu oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad, które spełniają najwyższe wymagania BMW Motorrad Spezial.

 

Chcąc dostosować motocykl do własnych potrzeb, klient ma do wyboru dwie możliwości działania. Może wyposażyć motocykl we wszystkie elementy zmieniające wygląd bezpośrednio w fabryce, zamawiając je razem z już zamontowanym wyposażeniem Spezial. Może również wybrać akcesoria specjalne z asortymentu „Spezial World” w przyszłości, spełniając wszystkich swoje wysokie wymagania w zakresie indywidualizacji. Oznacza to, że klient nadal będzie mógł dostosować motocykl do swoich indywidualnych potrzeb w tradycyjny sposób za pośrednictwem dealera.

 

Podczas gdy wielu producentów oferuje swoje akcesoria niemal wyłącznie w ramach modernizacji, w BMW Motorrad zamawianie wyposażenia specjalnego w fabryce jest dziełem tradycji, która trwa od dziesięcioleci. Wyposażenie i akcesoria są wymieniane na fakturze, w związku z czym są w pełni objęte gwarancją i mogą być finansowane razem z nowym motocyklem. Dzięki temu klient nie ponosi dodatkowych kosztów i oszczędza czas. Ponadto klient może w przyszłości nadal wyposażać motocykl, wykorzystując szeroki asortyment akcesoriów BMW Motorrad Spezial.

 

Równocześnie z wprowadzeniem na rynek wyposażenia BMW Motorrad Spezial pojawi się nowa generacja programu BMW Motorrad Configurator. Po raz pierwszy duża sekcja dotycząca asortymentu akcesoriów specjalnych zostanie całkowicie ujęta w cyfrowej prezentacji modeli R nineT — oprócz pełnego zakresu fabrycznego wyposażenia specjalnego. W ten sposób klient może skonfigurować swój indywidualny motocykl BMW z całym wyposażeniem specjalnym/częściami Spezial przed rozpoczęciem jego produkcji i obejrzeć motocykl z zamontowanymi oryginalnymi akcesoriami BMW Motorrad.

Nowy program BMW Motorrad Spezial rozpoczyna się w sierpniu 2017 r.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie