Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Nowy MINI Folding Bike. Rowerowa frajda z jazdy.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią początek sezonu rowerowego. U progu wiosny MINI prezentuje prawdziwy multitalent, nową wersję „składaka” – w sam raz dla fanów designu i miłośników MINI. MINI Folding Bike daje się szybko i łatwo zmieścić w każdym bagażniku i jest elastycznym, komfortowym i nowoczesnym środkiem lokomocji.

Lifestyle
·
Lifestyle - produkty
·
MINI
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~91,52 KB)
  
Photos(10x, ~45,58 MB)

Monachium. Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią początek sezonu rowerowego. Pierwsze promienie słońca zachęcają do przejażdżek po mieście i okolicach. U progu wiosny MINI prezentuje prawdziwy multitalent, nową wersję „składaka” – w sam raz dla fanów designu i miłośników MINI. MINI Folding Bike daje się szybko i łatwo zmieścić w każdym bagażniku i jest elastycznym, komfortowym i nowoczesnym środkiem lokomocji. Czy to krótkie trasy w mieście czy wypady za miasto – frajda z jazdy jest gwarantowana.

Funkcjonalność i stylistyka.
Nowe MINI Folding Bike oferuje maksymalną funkcjonalność i nowoczesną stylistykę. Wyposażony jest w sprytny mechanizm pozwalający w kilka sekund złożyć i rozłożyć lekką ramę aluminiową roweru. Dzięki temu rower można łatwo i szybko złożyć do niewielkich rozmiarów i schować w praktycznej torbie transportowej. Nowoczesny i szlachetny wygląd zapewnia ciemnoszara matowa rama ze srebrnymi akcentami i skrzydlatym logo MINI. Siodełko i chwyty ze skóry w kolorze koniaku uzupełniają stylistykę roweru i stanowią ciekawe akcenty wizualne.

Szczegóły techniczne i dostępność.
Wysoki komfort jazdy zapewnia wyściełane skórzane siodełko, ośmiobiegowa przerzutka oraz 20-calowe koła – i to przy niecałych 11 kg wagi. W słońce czy w deszcz – powlekany teflonem łańcuch odporny na zanieczyszczenia i rdzę umożliwia jazdę niezależnie od pogody. Przed wodą i błotem chronią błotniki na obu kołach.

 

MINI Folding Bike dostępny jest już teraz u wybranych dealerów MINI, a sprzedawany jest w stanie gotowym do jazdy. Online oraz u wybranych dealerów MINI można też nabyć odpowiednie akcesoria, takie jak MINI Bike Light.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie