Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Przewodniki medialne MINI 2019 Dakar

Monachium. W tegorocznej, odbywającej się od 6 do 17 stycznia edycji Rajdu Dakar zobaczymy MINI Motorsport i jego partnera X-raid reprezentowanych przez dwa typy pojazdów: MINI John Cooper Works Buggy i MINI John Cooper Works Rally

Sport
·
Automotive
·
MINI Motorsport
·
Dakar Rally
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(2x, ~16,67 MB)
  
Zdjęcia(63x, ~196,64 MB)

Monachium. W tegorocznej, odbywającej się od 6 do 17 stycznia edycji Rajdu Dakar zobaczymy MINI Motorsport i jego partnera X-raid reprezentowanych przez dwa typy pojazdów: MINI John Cooper Works Buggy i MINI John Cooper Works Rally.

 

Zbliża się Rajd Dakar 2019; w tym najbardziej wymagającym rajdzie długodystansowym w kalendarzu sportów motorowych weźmie udział osiem pojazdów MINI Motorsport.  Peru zostało wybrane jako kraj goszczący Rajd Dakar w 2019 r.; jego pustynny krajobraz i górskie trasy zapewnią 5000 km wyścigów terenowych, które będą próbą nie tylko dla pojazdów startujących w zawodach, ale także dla ich zespołów i załóg.

 

Pełne informacje o zawodnikach MINI Dakar, zespołach i załogach oraz dziedzictwie wyścigowym MINI, a także wiele więcej, można znaleźć w dwóch wydanych dziś przewodnikach medialnych MINI Dakar.

 

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie