Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Christian Haririan obejmie stanowisko nowego Dyrektora Generalnego BMW Group Polska.

Od 1 września 2020 roku rolę Dyrektora Generalnego BMW Group Polska obejmie Christian Haririan. Poprzednio, od września 2015 roku, pełnił taką funkcję w BMW Group w Grecji. Przejmie on obowiązki od Baudouina Denisa, który po ponad 3 latach pracy w Polsce przenosi się do Norwegii jako Dyrektor Generalny BMW Group Norway.

Sprawy korporacyjne
·
Zasoby ludzkie
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~219,25 KB)

Warszawa. Od 1 września 2020 roku rolę Dyrektora Generalnego BMW Group Polska obejmie Christian Haririan. Poprzednio, od września 2015 roku, pełnił taką funkcję w  BMW Group w Grecji. Przejmie on obowiązki od Baudouina Denisa, który po ponad 3 latach pracy w Polsce przenosi się do Norwegii jako Dyrektor Generalny BMW Group Norway.

Christian Haririan z BMW Group jest związany od 1991 roku. Posiada bogate doświadczenie zdobyte na różnych stanowiskach – wcześniej pełnił funkcję Senior Area Managera w Singapurze i w Afryce oraz pracował jako przedstawiciel BMW / MINI w Egipcie. Od 2012 roku zajmował stanowisko Head of Market Group South Europe, a od 2015 roku zarządzał greckim oddziałem firmy.  

Baudouin Denis zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego BMW Group Polska od 2017 roku. W tym czasie znacząco przyczynił się do sukcesu marek BMW, MINI i BMW Motorrad w Polsce: istotnego rozwoju sieci dealerskiej, utrzymania wiodącej pozycji firmy w segmencie premium, a także osiągnięcia pozycji lidera w dziedzinie elektromobilności.

Article Offline Attachments.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

FIZ FUTURE OPENING

25.09.2020. Here you can see the on demand broadcast of the opening of FIZ Projekthaus Nord. 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie