Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Christian Haririan obejmie stanowisko nowego Dyrektora Generalnego BMW Group Polska.

Od 1 września 2020 roku rolę Dyrektora Generalnego BMW Group Polska obejmie Christian Haririan. Poprzednio, od września 2015 roku, pełnił taką funkcję w BMW Group w Grecji. Przejmie on obowiązki od Baudouina Denisa, który po ponad 3 latach pracy w Polsce przenosi się do Norwegii jako Dyrektor Generalny BMW Group Norway.

Sprawy korporacyjne
·
Zasoby ludzkie
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~219,25 KB)

Warszawa. Od 1 września 2020 roku rolę Dyrektora Generalnego BMW Group Polska obejmie Christian Haririan. Poprzednio, od września 2015 roku, pełnił taką funkcję w  BMW Group w Grecji. Przejmie on obowiązki od Baudouina Denisa, który po ponad 3 latach pracy w Polsce przenosi się do Norwegii jako Dyrektor Generalny BMW Group Norway.

Christian Haririan z BMW Group jest związany od 1991 roku. Posiada bogate doświadczenie zdobyte na różnych stanowiskach – wcześniej pełnił funkcję Senior Area Managera w Singapurze i w Afryce oraz pracował jako przedstawiciel BMW / MINI w Egipcie. Od 2012 roku zajmował stanowisko Head of Market Group South Europe, a od 2015 roku zarządzał greckim oddziałem firmy.  

Baudouin Denis zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego BMW Group Polska od 2017 roku. W tym czasie znacząco przyczynił się do sukcesu marek BMW, MINI i BMW Motorrad w Polsce: istotnego rozwoju sieci dealerskiej, utrzymania wiodącej pozycji firmy w segmencie premium, a także osiągnięcia pozycji lidera w dziedzinie elektromobilności.

Article Offline Attachments.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie