Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Christian Haririan obejmie stanowisko nowego Dyrektora Generalnego BMW Group Polska.

Od 1 września 2020 roku rolę Dyrektora Generalnego BMW Group Polska obejmie Christian Haririan. Poprzednio, od września 2015 roku, pełnił taką funkcję w BMW Group w Grecji. Przejmie on obowiązki od Baudouina Denisa, który po ponad 3 latach pracy w Polsce przenosi się do Norwegii jako Dyrektor Generalny BMW Group Norway.

Sprawy korporacyjne
·
Zasoby ludzkie
 

Kontakt prasowy

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel.: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, ~219,25 KB)

Warszawa. Od 1 września 2020 roku rolę Dyrektora Generalnego BMW Group Polska obejmie Christian Haririan. Poprzednio, od września 2015 roku, pełnił taką funkcję w  BMW Group w Grecji. Przejmie on obowiązki od Baudouina Denisa, który po ponad 3 latach pracy w Polsce przenosi się do Norwegii jako Dyrektor Generalny BMW Group Norway.

Christian Haririan z BMW Group jest związany od 1991 roku. Posiada bogate doświadczenie zdobyte na różnych stanowiskach – wcześniej pełnił funkcję Senior Area Managera w Singapurze i w Afryce oraz pracował jako przedstawiciel BMW / MINI w Egipcie. Od 2012 roku zajmował stanowisko Head of Market Group South Europe, a od 2015 roku zarządzał greckim oddziałem firmy.  

Baudouin Denis zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego BMW Group Polska od 2017 roku. W tym czasie znacząco przyczynił się do sukcesu marek BMW, MINI i BMW Motorrad w Polsce: istotnego rozwoju sieci dealerskiej, utrzymania wiodącej pozycji firmy w segmencie premium, a także osiągnięcia pozycji lidera w dziedzinie elektromobilności.

Załączniki

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

IAA MOBILITY 2021.

Here you can see our on demand webcasts from the IAA Mobility 2021, with the BMW Group Keynote, the Analyst and Investor Evening Event and the discussion forum "The car as the engine of the circular economy?".

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie