Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Czysto cyfrowa konferencja prasowa BMW Group na targach Consumer Electronics Show (CES) 2022.

W związku z pandemią BMW Group przeniesie wszystkie planowane działania medialne na CES do cyfrowego programu transmitowanego na żywo z Niemiec.

Las Vegas
·
America

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, ~460,71 KB)

Powiązane linki

Monachium. BMW Group od wielu lat prezentuje innowacje na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas. W obliczu globalnej sytuacji pandemicznej firma zdecydowała się na prowadzenie wszystkich planowanych działań prasowych wyłącznie w formie cyfrowej.

W dniu 5 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00 (CET) producent samochodów klasy premium zaprasza na cyfrową transmisję konferencji prasowej, podczas której najnowsze innowacje przedstawi Pieter Nota, członek zarządu BMW AG odpowiedzialny za klientów, marki i sprzedaż. Transmisję konferencji prasowej można śledzić pod następującym adresem:

 

https://www.live.bmwgroup.com/en/live-streaming   

 

„Radość z jazdy” spotyka się z radością z doświadczeń cyfrowych.

Na targach CES BMW Group zaprezentuje innowacje cyfrowe od dziś aż po odległą przyszłość. Firma zajmuje się tworzeniem produktów zorientowanych na człowieka i doświadczeń obejmujących wszystkie zmysły. Do najważniejszych atrakcji należą: światowa premiera całkowicie elektrycznego BMW iX M60 (zużycie energii w cyklu mieszanym: 24,7-21,7 kWh/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 0 g/km), współpraca ze światowej sławy artystami, pierwszy w historii pokaz technologii, która zmienia kolor karoserii za naciśnięciem przycisku oraz rozrywka samochodowa przyszłości.

Spalanie i emisja CO2

Zużycie energii w cyklu mieszanym:
24,7-21,7 kWh/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 0 g/km

* Prognozowana wartość bazująca na aktualnym stanie rozwoju pojazdu.

Załączniki

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie