Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Czysto cyfrowa konferencja prasowa BMW Group na targach Consumer Electronics Show (CES) 2022.

W związku z pandemią BMW Group przeniesie wszystkie planowane działania medialne na CES do cyfrowego programu transmitowanego na żywo z Niemiec.

Las Vegas
·
America

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Powiązane linki

Monachium. BMW Group od wielu lat prezentuje innowacje na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas. W obliczu globalnej sytuacji pandemicznej firma zdecydowała się na prowadzenie wszystkich planowanych działań prasowych wyłącznie w formie cyfrowej.

W dniu 5 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00 (CET) producent samochodów klasy premium zaprasza na cyfrową transmisję konferencji prasowej, podczas której najnowsze innowacje przedstawi Pieter Nota, członek zarządu BMW AG odpowiedzialny za klientów, marki i sprzedaż. Transmisję konferencji prasowej można śledzić pod następującym adresem:

 

https://www.live.bmwgroup.com/en/live-streaming   

 

„Radość z jazdy” spotyka się z radością z doświadczeń cyfrowych.

Na targach CES BMW Group zaprezentuje innowacje cyfrowe od dziś aż po odległą przyszłość. Firma zajmuje się tworzeniem produktów zorientowanych na człowieka i doświadczeń obejmujących wszystkie zmysły. Do najważniejszych atrakcji należą: światowa premiera całkowicie elektrycznego BMW iX M60 (zużycie energii w cyklu mieszanym: 24,7-21,7 kWh/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 0 g/km), współpraca ze światowej sławy artystami, pierwszy w historii pokaz technologii, która zmienia kolor karoserii za naciśnięciem przycisku oraz rozrywka samochodowa przyszłości.

Spalanie i emisja CO2

Zużycie energii w cyklu mieszanym:
24,7-21,7 kWh/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 0 g/km

* Prognozowana wartość bazująca na aktualnym stanie rozwoju pojazdu.

Załączniki

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24/25 April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024; with the World Premieres of the new MINI Aceman and the new BMW i4.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie