Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

BMW Group przenosi inkluzywną komunikację na wyższy poziom, ogłaszając konkurs Artificial Intelligence Challenge

BMW Group ogłasza konkurs „Joyful Diversity with Al”. BMW Group szuka przypadków użycia, aby za pomocą sztucznej inteligencji przenieść inkluzywną komunikację i środowisko pracy na wyższy poziom.

 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, ~628,99 KB)
  
Zdjęcia(1x, ~824 KB)

Powiązane linki

Monachium. W zeszłym tygodniu rozpoczęło się wyzwanie „Joyful Diversity with Al” skupiające się na kluczowym pytaniu, w jaki sposób sztuczna inteligencja może pomóc BMW Group we wspieraniu różnorodności, równości i integracji w naszym środowisku pracy i komunikacji.

Wyzwanie realizowane we współpracy z ekipa (inkubatorem otwartych innowacji) zachęca uczestników do poszukiwania nowych pomysłów na najbardziej innowacyjne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji i danych, promujące różnorodność, kwestie płci, integrację i równość. Naszym celem jest wykorzystanie poprzez sztuczną inteligencję nowych potencjałów, abyśmy mogli skupić się na ludziach i poszukać zupełnie nowych sposobów i możliwości jeszcze mocniejszego ugruntowania różnorodności w kulturze korporacyjnej.

Link do wyzwania tutaj.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 3 października 2022 roku. Po pierwszej selekcji i dalszym opracowaniu jury wybierze 7 grudnia 2022 roku dwa zwycięskie zespoły.

Różnorodność jako siła napędowa innowacji w BMW Group

Promowanie różnorodności, równości i integracji w miejscu pracy jest nie tylko słusznym działaniem, ale także naturalnym motorem innowacji. Umożliwienie wszystkim równego dostępu i zapewnienie wolnej, równej i pełnej szacunku dla różnic atmosfery pracy – wspieranie radosnej i kreatywnej przestrzeni, w której mogą rozkwitać nowe pomysły. Umożliwia lepsze zrozumienie, przemyślenie i bardziej inteligentne decyzje dotyczące różnych wymagań interesariuszy z całego świata.

BMW Group jest „napędzana przez różnorodność” – teraz nadszedł czas, aby za pomocą sztucznej inteligencji jeszcze bardziej umacniać różnorodność. BMW Group jako globalny gracz szuka u talentów technologicznych na całym świecie kreatywnych pomysłów, nowego spojrzenia, aby znaleźć nowe przypadki użycia i wspólnie wzmacniać podejście oparte na danych i sztucznej inteligencji.

Nowe możliwości dzięki SI

Możliwości danych i ich systematycznej analizy jeszcze nigdy nie były tak duże. Systematyczna eliminacja uprzedzeń w środowiskach pracy, komunikacji i tworzeniu wartości przy użyciu danych i analityki w czasie rzeczywistym stworzonych do badań, identyfikacji i eliminacji uprzedzeń, oferuje ogromny potencjał. Musimy zarządzać różnorodnością, sprawiedliwością i integracją w taki sam, oparty na danych i inteligentny sposób, w jaki zarządzamy resztą organizacji. Poprzez konkurs „Joyful Diversity with Al” chcemy zebrać pomysły na przyspieszenie tej transformacji i ułatwić zmianę nastawienia nie tylko w BMW Group, ale także w naszym społeczeństwie.

Jak SI może wspierać różnorodność #AlforDiversity

Aby budować zaufanie, równość i promować różnorodność, chcemy jako BMW Group tworzyć razem z kreatywnymi zespołami na całym świecie inteligentne i skuteczne rozwiązania. Kluczowe pytanie wyzwania „Joyful Diversity with Al” brzmi zatem: jak znaleźć nowe przypadki użycia SI i rozwiązania, które pomogą wspierać różnorodność, kwestie płci, integrację i równość w środowiskach pracy i komunikacji za pomocą SI?

#AlforDiversity #lnclusiveCommunication #ModernWorkEnvironment #DrivenbyDiversity

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hubert Fronczak, BMW Group Polska

telefon: +728 874 121, e-mail: hubert.fronczak@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 15 krajach; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2021 firma BMW Group sprzedała ponad 2,5 miliona samochodów oraz ponad 194 tysiące motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2021 wyniósł 16,5 mld euro przy obrotach wynoszących 111,2 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2020 r. w BMW Group było zatrudnionych 120 726 pracowników.

Podstawą sukcesu ekonomicznego BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

 

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

BMW GROUP AT CES 2023.

Las Vegas. Here you can see the webcasts of the BMW Group Keynote at the CES 2023 and the Digital World Premiere of BMW i Vision Dee.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie