Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Pocztówkowa opowieść. MINI Countryman SE ALL4

Dzięki napędowi na wszystkie koła ALL4, w pełni elektryczne MINI Countryman SE ALL4 jest niezawodnym towarzyszem przygód na każdej powierzchni. Zwiększona wydajność modelu crossover oferuje dużo miejsca i komfortu dla całej rodziny, dzięki zauważalnie większemu wnętrzu.

MINI
·
MINI Countryman
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Author.

Hubert Fronczak
BMW Group

Z zasięgiem do 433 kilometrów zgodnie z cyklem testowym WLTP, nowe MINI Countryman SE ALL4 zapewnia długą i lokalnie bezemisyjną radość z jazdy w każdym terenie. Dzięki rozszerzonym systemom asystującym kierowcy i częściowo zautomatyzowanej jeździe poziomu 2, ten wszechstronny samochód zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort.

Charakter terenowy MINI Countryman podkreśla pionowa konstrukcja nadwozia z krótkimi zwisami i smukłym konturowaniem. Różne cechy pojazdu podkreślają cztery indywidualne warianty wykończenia; charakterystyczne kontrastowe dachy MINI są po raz pierwszy dostępne w nowym odcieniu Vibrant Silver.

Spalanie i emisja CO2

MINI Countryman SE ALL4 (łączne zużycie energii elektrycznej: 18,5 — 16,8 kWh/100 km według WLTP; łączna emisja CO2:0 g/km; Klasa CO2: A; Zasięg w km wg WLTP: 399 – 432t )

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie