Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Pocztówkowa opowieść. MINI Countryman SE ALL4

Dzięki napędowi na wszystkie koła ALL4, w pełni elektryczne MINI Countryman SE ALL4 jest niezawodnym towarzyszem przygód na każdej powierzchni. Zwiększona wydajność modelu crossover oferuje dużo miejsca i komfortu dla całej rodziny, dzięki zauważalnie większemu wnętrzu.

MINI
·
MINI Countryman
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, 100,64 KB)
  
Zdjęcia(78x, 525,89 MB)

Z zasięgiem do 433 kilometrów zgodnie z cyklem testowym WLTP, nowe MINI Countryman SE ALL4 zapewnia długą i lokalnie bezemisyjną radość z jazdy w każdym terenie. Dzięki rozszerzonym systemom asystującym kierowcy i częściowo zautomatyzowanej jeździe poziomu 2, ten wszechstronny samochód zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort.

Charakter terenowy MINI Countryman podkreśla pionowa konstrukcja nadwozia z krótkimi zwisami i smukłym konturowaniem. Różne cechy pojazdu podkreślają cztery indywidualne warianty wykończenia; charakterystyczne kontrastowe dachy MINI są po raz pierwszy dostępne w nowym odcieniu Vibrant Silver.

Spalanie i emisja CO2

MINI Countryman SE ALL4 (łączne zużycie energii elektrycznej: 18,5 — 16,8 kWh/100 km według WLTP; łączna emisja CO2:0 g/km; Klasa CO2: A; Zasięg w km wg WLTP: 399 – 432t )

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24./25. April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie