Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Przemysław Konarski nowym Dyrektorem marki MINI w Polsce.

Z początkiem marca 2024 roku Przemysław Konarski awansował w strukturach BMW Group Polska na stanowisko Dyrektora marki MINI.

Sprawy korporacyjne
·
Zasoby ludzkie
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, 68 KB)
  
Zdjęcia(1x, 34,88 MB)

Warszawa. Przemysław Konarski dołączył do zespołu BMW Group Polska w 2013 roku. W tamtym czasie odpowiadał za komunikację marketingową marki MINI. Od 2015 roku jego zadania w organizacji były ściśle związane ze sprzedażą w pełni elektrycznych modeli BMW i. W kolejnych latach pełnił funkcję Area Sales Managera w BMW oraz e-Mobility Managera. Od 2022 roku był odpowiedzialny za wdrożenie nowego modelu sprzedaży bezpośredniej dla MINI w Polsce, która jest jednym z trzech krajów, obok Szwecji i Włoch, gdzie klienci marki jako pierwsi mają możliwość nabyć MINI przez internet.

Przemysław Konarski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przed dołączeniem do BMW Group Polska był członkiem zespołu sprzedaży w wiodących firmach technologicznych, gdzie zdobywał doświadczenie w branży retail i obsłudze klienta.

Rafał Znyk po 8 latach kierowania zespołem MINI w BMW Group Polska pozostał w organizacji i objął stanowisko Dyrektora Customer Support.

 

W przypadku pytań prosimy o   kontakt:

Hubert Fronczak

BMW Group Polska

telefon: +728 874 121

e-mail: hubert.fronczak@bmw.pl

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest wiodącym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje ponad 30 zakładów produkcyjnych i montażowych na całym świecie; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2023 firma BMW Group sprzedała ponad 2,55 miliona samochodów oraz ponad 209 tysięcy motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2023 wyniósł 17,1 mld euro przy obrotach wynoszących 155,5 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2023 r. w BMW Group było zatrudnionych 154 950 pracowników.

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

www.bmwgroup.com

Facebook: https://www.facebook.com/MINI.polska

Twitter: https://twitter.com/MINI_Polska

YouTube: https://www.youtube.com/user/MINIPolska

Instagram: https://www.instagram.com/mini_polska/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

Munich. Here you can see the on demand webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie