Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Connected na IAA 2017.

Aktualizace digitálních služeb ve vozech BMW i a BMW zvyšuje komfort.

BMW Driving Experience
·
Frankfurt
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~65,34 KB)
  
Photos(6x, ~21,37 MB)

Mnichov. BMW Connected zapojuje automobil do digitálního světa svého majitele. Tato technologie je automaticky integrovaná a sladěná s individuálními potřebami jednotlivých uživatelů. Aktualizace ke čtvrtému čtvrtletí 2017 přináší mnoho dodatečných služeb, usnadňujících každodenní digitální život zejména se zaměřením na automobily BMW i. Nejnovější digitální služby a funkce se představí na autosalonu IAA ve Frankfurtu 2017, který se koná od 14. do 24. září 2017.

Digitální služby pro řidiče BMW i.
Služby vyvinuté speciálně pro BMW i jsou navržené tak, aby vycházely vstříc potřebám elektrické mobility. Elektřinou poháněný vůz je například zcela integrován do každodenního digitálního života svého majitele. Již nyní BMW Connected umožňuje rychlý přehled o relevantních údajích o vozidle (včetně dojezdu a dobíjení), a to na různých koncových zařízeních, jako jsou například chytré telefony nebo hodinky. Již brzy bude možné kromě stávajících možností kontrolovat stav vozu také prostřednictvím digitální asistentky Alexa nebo služeb vzdálené obsluhy Remote Services. Stačí jedno kliknutí a k dispozici jsou detailní informace o stavu jednotlivých dveří a oken, případně o nutnosti jejich zavření.

Další novou funkcí BMW Connected je BMW Digital Charging Service, umožňující vozidla nabíjet pomocí elektřiny z obnovitelných zdrojů a s minimálními náklady. BMW Digital Charging Service je integrováno do trhu s energiemi a jakmile je potřeba vozidlo nabít, automaticky vyhledá ideální čas pro ekonomické nebo ekologické nabíjení. Uživatel má také možnost kompletně integrovat do systému nabíjení vlastní solární systémy. Vždy je přitom zajištěno, aby byl vůz nabitý do předem stanoveného času odjezdu.

Zaměřeno na individualizaci.
Během pouhých 12 měsíců bylo BMW Connected, přinášející mnoho pokročilých služeb do vozidla, uvedeno na trh ve 29 zemích, kde vytváří zcela nové možnosti uvnitř i vně vozidla BMW. V červenci počet uživatelů BMW Connected překročil hranici jednoho milionu uživatelů.

Nová verze BMW Connected přinese několik zdokonalení umožňujících ještě více personalizace. Zásluhou platformy Open Mobility Cloud je možné po zadání identifikačních údajů vyvolat a použít vlastní zákaznické profily s individuálním nastavením pro různé funkce a současně je přenést i do jiného vozidla. To znamená, že když zákazník v budoucnu vymění svůj vůz, jeho přednastavené funkce a osobní nastavení může po zadání identifikačních údajů stále používat. Služby jsou proto nyní soustředěné ne kolem vozidla, ale kolem řidiče.

Jedním z příkladů zaměření na personalizaci je také schopnost BMW Connected učit se cíle cest. Systém rozpoznává adresu domova, stejně jako zaměstnání, a současně bere v potaz i zvyky uživatele při cestování. S novou verzí dochází k rozšíření této učící schopnosti. BMW Connected si například zapamatuje značky nejčastěji používaných čerpacích stanic a tuto informaci následně využívá v budoucnu při jejich hledání.

BMW Connected pomáhá každému řidiči BMW s individualizovanými poprodejními službami. Zákazník je například upozorněn na nadcházející servisní prohlídku, na trzích Velké Británie a USA si dokonce může termín návštěvy servisu domluvit přímo v aplikaci.

Připraveno je také propojení s BMW Financial Services, umožňujícími řidiči přístup k relevantním informacím o kontraktu a platbách. Tato funkce bude spuštěna nejdříve pro uživatele ve Francii a Velké Británii a následně také na dalších trzích.

Na řidiče je zaměřen rovněž nový design online obchodu BMW ConnectedDrive Store, umožňující nepřetržitou správu služeb, jako jsou například Online Entertainment, Real Time Traffic Information či služby vzdálené obsluhy Remote Services. Nový online obchod se službami je od července 2017 k dispozici pro zákazníky ve 24 zemích (na adrese www.bmw-connecteddrive.com) a vyznačuje se větší přehledností.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit