Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Sport.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

BMW Golf Cup: české národní finále zná své vítěze. Pojedou v březnu na světové finále na Mauricius.

19.09.2022Press Kit

BMW Golf Cup je největším golfovým turnajem pro amatérské hráče na světě. Do světového finále, které se bude konat v březnu 2023 na Mauriciu, postupují vítězové národních kol. České finále se hrálo v pátek 16. září v golfovém resortu Albatross ve Vysokém Újezdu, kde se rozhodlo o trojici českých reprezentantů. BMW Czech Republic uspořádala BMW Golf Cup v České republice po sedmileté odmlce.

BMW Golf Cup
·
Golf

Nový design, nové jméno: Vzrušující kamufláž s tradičními prvky pro BMW M Hybrid V8.

07.06.2022Tisková zpráva

Před zahájením testovací fáze prototypu LMDh pro sezónu 2023 v seriálu IMSA WeatherTech SportsCar Championship oznamuje BMW M Motorsport jméno a ukazuje design a vzrušující kamufláž vozu. BMW M Hybrid V8 bude mít vzhled navržený BMW Group Designworks; oslavuje historii BMW M Motorsport v Severní Americe a zároveň definuje dynamickou hybridní elektrickou budoucnost. Klíčovou informací pro fanoušky je, že prototyp je jasně rozpoznatelný jako BMW M.

Automotive
·
Motorsport Cars
·
BMW M Motorsport
·
LMDh
·
IMSA Series

Do sezony 2022 šampionátu DTM se silnými partnery BMW M Motorsport: BMW M4 GT3 odhaleno ve čtyřech závodních zbarveních.

10.03.2022Tisková zpráva

+++ Čtyři vozy BMW M4 GT3 pro sezónu 2022 DTM ponesou barvy partnerů BMW M Motorsport. +++ Marco Wittmann usedne do „zeleného vozu“ Schaeffler, Sheldon van der Linde do žlutočerveného provedení Shell. +++ Partnerem Philippa Enga s BMW M4 GT3 je společnost RoboMarkets, vůz Estebana Mutha nese loga CATL a iQOO. +++ Dodavatelem závodního oblečení je společnost PUMA.

Automotive
·
Motorsport Cars
·
BMW M Motorsport
·
GT Racing

Nástupce vozu navrženého pro vyhrávání titulů: Nové BMW M4 GT4 přijede v roce 2023. První testy proběhly minulý týden v Almerii.

09.12.2021Tisková zpráva

+++ BMW M Motorsport intenzivně pracuje na novém BMW M4 GT4, které má jít ve stopách svého úspěšného předchůdce. +++ Nové BMW M4 GT4 staví na silných stránkách současného modelu. +++ Některé komponenty byly převzaty z většího sourozence BMW M4 GT3.

Automotive
·
Motorsport Cars
·
BMW M Motorsport
·
Motorsport Tests
·
GT Racing
·
Customer Racing

Nový domov pro rodinu BMW Motorrad Motorsport v boxech WorldSBK.

04.08.2021Tisková zpráva

Archiv

Rodina BMW Motorrad Motorsport se v boxech mistrovství světa superbiků FIM (WorldSBK) přestěhovala do svého nového domova. Markus Schramm, šéf BMW Motorrad, během pátého kola sezóny v Assenu (NL) v boxech oficiálně otevřel nové zázemí BMW Hospitality. To bude fungovat jako místo setkávání a hlavní bod pro týmy BMW, partnery, hosty a – jakmile to bude opět možné – i pro fanoušky.

Motocyklové sporty
·
Superbike World Championship

MINI Electric Pacesetter od JCW. První elektrické MINI jako safety car šampionátu FIA Formula E.

30.03.2021Tisková zpráva

Archiv

MINI Electric Pacesetter od JCW je novým safety carem pro mistrovství světa ABB FIA Formula E. Tímto způsobem spojuje elektrickou budoucnost značky s bohatou závodní historií John Cooper Works. Vůz je postaven na základě nového MINI Cooper SE jako součást neobyčejné spolupráce mezi divizemi MINI Design, BMW Motorsport, federací FIA a šampionátem Formula E.

Automotive
·
John Cooper Works
·
BMW M Motorsport
·
FIA Formula E
·
John Cooper Works
·
MINI Electric

V Polsku otevírá první autosalon BMW M a M Motorsport ve střední a východní Evropě.

05.02.2021Press Kit

Archiv

První autosalon BMW M a M Motorsport ve střední a východní Evropě otevřel své brány 27. ledna v polském Mikołowě. Vlastníkem prodejny je společnost BMW Sikora Dealership. Nový showroom zasvěcený výhradně BMW M vznikl v areálu stávajícího prodejního komplexu. Nově vzniklá prodejna nabízí také servis, stejně jako exkluzivní závodní akce.

Prodej a marketing
·
Automotive
·
Společnost

Rally Dakar 2021 – šesté celkové vítězství pro MINI: držitel rekordního počtu vítězství Stéphane Peterhansel triumfoval s MINI JCW Buggy.

15.01.2021Tisková zpráva

Archiv

Titul zajištěn. MINI John Cooper Works Buggy podruhé za sebou vyhrálo Rally Dakar. Tentokrát zvítězil Stéphane Peterhansel (F) se svým spolujezdcem Edouardem Boulangerem (F) a po dvanácti etapách v poušti Saúdské Arábie vystoupil na nejvyšší příčku stupňů vítězů.

Dakar Rally
·
MINI Motorsport

Závody BMW SIM Cup 2021 nabídnou větší množství formátů, závodních automobilů BMW a platforem.

06.01.2021Tisková zpráva

Archiv

• Závody BMW SIM Cup 2021 se v roce 2021 budou pořádat na simulátorových platformách iRacing, rFactor 2 a Assetto Corsa Competizione. • Mezi nabízenými závodními vozy figurují BMW M4 GT3, BMW M8 GTE, BMW M4 GT4 a BMW M2 CS Racing. • Pro vítěze jednotlivých závodů jsou připravena startovací místa na BMW SIM Live 2021 a zajímavé finanční odměny.

Automotive
·
BMW M Motorsport

BMW vybojovalo své 20. celkové vítězství ve 24hodinovém závodě na Nürburgringu.

27.09.2020Tisková zpráva

Archiv

#99 BMW M6 GT3 týmu ROWE Racing po intenzivním nasazení v neděli zvítězilo v náročném mokrém závodě. BMW zaznamenalo své celkové 20. vítězství v klasickém závodě v „Zeleném pekle“, přesně 50 let po svém prémiovém vítězství v tomto 24hodinovém závodě. Na stupních vítězů také BMW Team Schnitzer s jezdci Augusto Farfusem, Jensem Klingmannem, Martinem Tomczykem a Sheldonem van der Linde.

GT Racing
·
BMW M Motorsport
·
24h Races
·
Motorsport Juniors

Dakar Rally 2020 – Carlos Sainz vyhrál potřetí dakarskou rallye a MINI zaznamenalo páté celkové vítězství.

17.01.2020Tisková zpráva

Archiv

Rekordman v počtu vítězství Stéphane Peterhansel doplnil vynikající výsledky speciálu MINI JCW Buggy. Vozy MINI vyhrály devět z dvanácti rychlostních zkoušek, Sainz i Peterhansel zajeli nejrychlejší časy ve čtyřech z nich. Při debutu v Saúdské Arábii zvládlo sedm z devíti startujících vozů MINI všech 7500 kilometrů, čtyři z nich v nejlepší desítce.

MINI Motorsport
·
Dakar Rally

50 let BMW Turbo Power v motorsportu: první test BMW M4 DTM s přeplňovaným dvoulitrovým motorem zahajuje novou kapitolu dlouhé tradice.

27.10.2018Tisková zpráva

Archiv

Intenzivní zaměření na sezónu DTM 2019: BMW M4 DTM, upravené podle specifikací třídy „Class 1“ a poháněné nově vyvinutým dvoulitrovým čtyřválcem BMW, se poprvé objevilo v pohybu za branami továrny BMW v Dingolfingu. První kilometry za volantem vozu poháněného BMW Turbo Power absolvoval tovární pilot Bruno Spengler (CAN).

DTM
·
BMW M Motorsport

Připraveni na sezonu č. 5. Představení BMW iFE.18 a týmu BMW i Andretti v Mnichově.

14.09.2018Tisková zpráva

Archiv

Závodní vůz i tým, s nímž BMW vstoupí do 5. ročníku šampionátu ABB FIA Formula E, je připraven. Oddělení BMW i Motorsport v pátek v mnichovské budově BMW Welt představilo nový závodní monopost BMW iFE.18 a nový závodní tým BMW i Andretti Motorsport. Plně elektrický závodní vůz ohromuje fascinujícím vzhledem, zatímco ten nejdůležitější prvek – inovativní pohonné ústrojí – se skrývá hluboko uvnitř něj.

Sport
·
Automotive
·
BMW M Motorsport
·
FIA Formula E
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit