Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Sport.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Nové MINI John Cooper Works se ještě před svojí premiérou ukáže během závodu 24 hodin na Nürburgringu.

19.05.2024Tisková zpráva

Top

Nadšenci MINI a fanoušci motoristického sportu se již netrpělivě těší na premiéru očekávaného nového MINI John Cooper Works. Poprvé se objeví na letošním ročníku závodu 24 hodin Nürburgringu, který je jedním z nejtěžších vytrvalostních závodů na světě. Jezdci a týmy během tohoto celodenního klání na Nordschleife okruhu Nürburgring budou muset ukázat svoji rychlost, zručnost, ale i spolehlivost.

MINI
·
John Cooper Works
 

BMW Motorrad Motorsport v Mostě: solidní víkend WorldSBK.

30.07.2023Tisková zpráva

Nejlepší časy Scotta Reddinga a Garretta Gerloffa ve volných trénincích. Redding se v hlavních závodech vydal na stíhací jízdu a získal čtvrté a osmé místo. Do první desítky se v obou hlavních závodech dostal také Loris Baz.

Motocyklové sporty
·
Superbike Championship
 

WorldSBK v Mostě: Michael van der Mark zpět v sedle BMW M 1000 RR.

25.07.2023Tisková zpráva

Michael van der Mark se vrací po pauze způsobené zraněním do osmého kola mistrovství světa superbiků 2023. Dobré vzpomínky: Scott Redding na stupních vítězů v Mostě v roce 2022. Tovární jezdci BMW Motorrad mají před posledním závodem před letní přestávkou velkou motivaci.

Motocyklové sporty
·
Superbike Championship
 

BMW Česká republika se stalo partnerem golfového hřiště PGA National Czech Republic Oaks Prague.

19.04.2023Tisková zpráva

Archiv

BMW Česká republika zahájilo od dubna 2023 partnerství s golfovým hřištěm PGA National Czech Republic OAKS Prague, které se nachází jihovýchodně od Prahy a je jediné s licencí PGA u nás. Hřiště je součástí rezidenčního projektu Oaks Prague a letos již potřetí v řadě získalo ocenění nejlepší hřiště v České republice, které udílí celosvětově uznávané World Golf Awards.

Golf
 

Valentino Rossi se stal novým členem rodiny továrních jezdců BMW M Motorsport.

22.12.2022Tisková zpráva

Archiv

• Novým továrním jezdcem BMW M se pro rok 2023 stala motocyklová legenda Valentino Rossi. • Těsná spolupráce mezi Rossim a BMW M Motorsport přesahuje jeho závodní vystupování v rámci BMW M Team WRT. • Valentino Rossi: „Jsem velmi hrdý na to, že se mohu stát oficiálním továrním jezdcem BMW M, a je to pro mě velká příležitost.“

More BMW Motorsport
·
BMW M Motorsport
·
Motorsport Drivers
·
GT Racing
 

BMW Golf Cup: české národní finále zná své vítěze. Pojedou v březnu na světové finále na Mauricius.

19.09.2022Press Kit

Archiv

BMW Golf Cup je největším golfovým turnajem pro amatérské hráče na světě. Do světového finále, které se bude konat v březnu 2023 na Mauriciu, postupují vítězové národních kol. České finále se hrálo v pátek 16. září v golfovém resortu Albatross ve Vysokém Újezdu, kde se rozhodlo o trojici českých reprezentantů. BMW Czech Republic uspořádala BMW Golf Cup v České republice po sedmileté odmlce.

BMW Golf Cup
·
Golf
 

Nový design, nové jméno: Vzrušující kamufláž s tradičními prvky pro BMW M Hybrid V8.

07.06.2022Tisková zpráva

Archiv

Před zahájením testovací fáze prototypu LMDh pro sezónu 2023 v seriálu IMSA WeatherTech SportsCar Championship oznamuje BMW M Motorsport jméno a ukazuje design a vzrušující kamufláž vozu. BMW M Hybrid V8 bude mít vzhled navržený BMW Group Designworks; oslavuje historii BMW M Motorsport v Severní Americe a zároveň definuje dynamickou hybridní elektrickou budoucnost. Klíčovou informací pro fanoušky je, že prototyp je jasně rozpoznatelný jako BMW M.

More BMW Motorsport
·
Motorsport Cars
·
BMW M Motorsport
·
LMDh
·
IMSA Series
 

Do sezony 2022 šampionátu DTM se silnými partnery BMW M Motorsport: BMW M4 GT3 odhaleno ve čtyřech závodních zbarveních.

10.03.2022Tisková zpráva

Archiv

+++ Čtyři vozy BMW M4 GT3 pro sezónu 2022 DTM ponesou barvy partnerů BMW M Motorsport. +++ Marco Wittmann usedne do „zeleného vozu“ Schaeffler, Sheldon van der Linde do žlutočerveného provedení Shell. +++ Partnerem Philippa Enga s BMW M4 GT3 je společnost RoboMarkets, vůz Estebana Mutha nese loga CATL a iQOO. +++ Dodavatelem závodního oblečení je společnost PUMA.

More BMW Motorsport
·
Motorsport Cars
·
BMW M Motorsport
·
GT Racing
 

Nástupce vozu navrženého pro vyhrávání titulů: Nové BMW M4 GT4 přijede v roce 2023. První testy proběhly minulý týden v Almerii.

09.12.2021Tisková zpráva

Archiv

+++ BMW M Motorsport intenzivně pracuje na novém BMW M4 GT4, které má jít ve stopách svého úspěšného předchůdce. +++ Nové BMW M4 GT4 staví na silných stránkách současného modelu. +++ Některé komponenty byly převzaty z většího sourozence BMW M4 GT3.

More BMW Motorsport
·
Motorsport Cars
·
BMW M Motorsport
·
Motorsport Tests
·
GT Racing
·
Customer Racing
 

Nový domov pro rodinu BMW Motorrad Motorsport v boxech WorldSBK.

04.08.2021Tisková zpráva

Archiv

Rodina BMW Motorrad Motorsport se v boxech mistrovství světa superbiků FIM (WorldSBK) přestěhovala do svého nového domova. Markus Schramm, šéf BMW Motorrad, během pátého kola sezóny v Assenu (NL) v boxech oficiálně otevřel nové zázemí BMW Hospitality. To bude fungovat jako místo setkávání a hlavní bod pro týmy BMW, partnery, hosty a – jakmile to bude opět možné – i pro fanoušky.

Motocyklové sporty
·
Superbike Championship

MINI Electric Pacesetter od JCW. První elektrické MINI jako safety car šampionátu FIA Formula E.

30.03.2021Tisková zpráva

Archiv

MINI Electric Pacesetter od JCW je novým safety carem pro mistrovství světa ABB FIA Formula E. Tímto způsobem spojuje elektrickou budoucnost značky s bohatou závodní historií John Cooper Works. Vůz je postaven na základě nového MINI Cooper SE jako součást neobyčejné spolupráce mezi divizemi MINI Design, BMW Motorsport, federací FIA a šampionátem Formula E.

BMW Motorsport
·
John Cooper Works
·
BMW M Motorsport
·
FIA Formula E
·
John Cooper Works
·
MINI Electric
 

V Polsku otevírá první autosalon BMW M a M Motorsport ve střední a východní Evropě.

05.02.2021Press Kit

Archiv

První autosalon BMW M a M Motorsport ve střední a východní Evropě otevřel své brány 27. ledna v polském Mikołowě. Vlastníkem prodejny je společnost BMW Sikora Dealership. Nový showroom zasvěcený výhradně BMW M vznikl v areálu stávajícího prodejního komplexu. Nově vzniklá prodejna nabízí také servis, stejně jako exkluzivní závodní akce.

Prodej a marketing
·
More BMW Motorsport
·
Společnost
 

Rally Dakar 2021 – šesté celkové vítězství pro MINI: držitel rekordního počtu vítězství Stéphane Peterhansel triumfoval s MINI JCW Buggy.

15.01.2021Tisková zpráva

Archiv

Titul zajištěn. MINI John Cooper Works Buggy podruhé za sebou vyhrálo Rally Dakar. Tentokrát zvítězil Stéphane Peterhansel (F) se svým spolujezdcem Edouardem Boulangerem (F) a po dvanácti etapách v poušti Saúdské Arábie vystoupil na nejvyšší příčku stupňů vítězů.

Dakar Rally
·
More MINI Motorsport
 

Závody BMW SIM Cup 2021 nabídnou větší množství formátů, závodních automobilů BMW a platforem.

06.01.2021Tisková zpráva

Archiv

• Závody BMW SIM Cup 2021 se v roce 2021 budou pořádat na simulátorových platformách iRacing, rFactor 2 a Assetto Corsa Competizione. • Mezi nabízenými závodními vozy figurují BMW M4 GT3, BMW M8 GTE, BMW M4 GT4 a BMW M2 CS Racing. • Pro vítěze jednotlivých závodů jsou připravena startovací místa na BMW SIM Live 2021 a zajímavé finanční odměny.

More BMW Motorsport
·
BMW M Motorsport
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit