Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Technologie.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Zahájení stavby příjezdové komunikace k budoucí průmyslové zóně Podkrušnohorské výsypky, jejíž součástí bude i BMW Group Future Mobility Development Center.

19.09.2019Press Kit

Ve čtvrtek 19. září 2019 byla slavnostně zahájena stavba příjezdové silnice k budoucí průmyslové zóně Podkrušnohorské výsypky, kde jedním z již rozhodnutých projektů bude vývojové centru BMW Group Future Mobility Development Center.

Společnost
·
Globální položky
·
Továrny a objekty
·
Technologie

BMW i Hydrogen NEXT na autosalonu IAA 2019 ve Frankfurtu.

10.09.2019Tisková zpráva

+++ Představením BMW i Hydrogen NEXT na autosalonu IAA 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem BMW Group demonstruje svou schopnost rozšířit portfolio elektrifikovaných vozidel o technologii palivových článků na vodík. +++

Technologie
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
EfficientDynamics
·
Electrification

Smlouva podepsána: BMW Group a Daimler AG zahájily dlouhodobou spolupráci na vývoji systémů pro automatizovanou jízdu.

04.07.2019Tisková zpráva

Hlavní cíl: vyvinout technologie pro asistenční systémy, vysoce automatizované řízení na dálnicích a automatizované parkování (vše až do úrovně SAE 4)
 +++ Uvedení na trh v sériových vozech v roce 2024 +++ Obě společnosti budou technologie implementovat ve svých sériových vozech nezávisle na sobě +++ Do spolupráce se zapojí více než 1200 vývojových specialistů v Unterschleissheimu a Sindelfingenu

Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Technologie
·
Autonomous Driving

Vývojový testovací vůz BMW Group „Power BEV“: #NEXTGen19.

25.06.2019Tisková zpráva

Vývojový testovací vůz BMW Group „Power BEV“, představené v rámci akce #NEXTGen, ukazuje, co všechno je nyní technicky možné. Vozidlo je vybaveno třemi elektromotory páté generace a dosahuje maximálního celkového výkonu přesahujícímu 530 kW/720 k. Pohon mu umožňuje snadno zrychlit z 0 na 100 km/h pod tři sekundy.

Technologie
·
Electrification
·
Autonomous Driving
·
#NEXTGen

Nový manažer připravovaného vývojového centra BMW Group Future Mobility Development Center (FMDC) je Aleš Hoferek.

13.05.2019Press Kit

Update

Novým manažerem připravovaného vývojového centra BMW Group Future Mobility Development Center (FMDC) u Sokolova je od 1. května 2019 Aleš Hoferek. Na pozici ředitele poprodejních služeb u BMW Group Česká republika jej vystřídal Michal Beneš.

Společnost
·
Lidské zdroje
·
Technologie
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
Autonomous Driving
 
fuel consumption combined: 10.6 – 10.5 l/100 km [26.7 – 26.9 mpg imp]; CO2 emissions combined: 242 – 238 g/km; provisional figures* * Fuel consumption figures are based on the EU test cycle and may vary depending on the tyre format specified.
  
Media Set  

Nespoutaný výkon a jízdní zážitky přesně na míru: BMW M GmbH vyvíjí novou grafiku a ovládací systém pro své vysokovýkonné sportovní automobily.

09.05.2019Tisková zpráva

Premiéra v novém BMW M8 Coupé a novém BMW M8 Cabrio: Tlačítko pro konfiguraci systémů pohonu a podvozku nyní umožňuje také zvolit nastavení brzdového systému – Nový režim M Mode podporuje jízdu na silnici a na závodním okruhu.

F92
·
F91
·
Coupé
·
BMW M automobily
·
Cabrio
·
Technologie
·
Asistenční systémy řidiče
·
M8

Přirozená a plně multimodální komunikace s vozidlem a jeho okolím. BMW Natural Interaction.

28.02.2019Tisková zpráva

Top

Nový komunikační systém kombinuje nejvyspělejší technologii hlasového ovládání se zdokonaleným ovládáním gesty a rozpoznáváním pohledu. Vůbec poprvé tak umožňuje skutečně multimodální ovládání. Komunikační systém BMW Natural Interaction bude poprvé k dispozici v roce 2021 v modelu BMW iNEXT.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
·
Asistenční systémy řidiče

BMW Group a Daimler AG budou společně vyvíjet technologie pro automatizovanou jízdu

28.02.2019Tisková zpráva

Top

Cílem je dlouhodobá strategická spolupráce +++ Nová generace asistenčních systémů a systémů pro vysoce automatizovanou jízdu na dálnicích +++ Cíl: flexibilní platforma s kratšími inovačními cykly +++ V polovině roku 2020 připravenost technologie pro uvedení na trh

Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Technologie
·
Autonomous Driving

BMW Group a Daimler AG investují více než 1 miliardu eur do společného podniku poskytovatele služeb mobility.

22.02.2019Tisková zpráva

Top

Převratný nový hráč vstupuje na rostoucí trh městské mobility +++ Vize: elektrická, autonomní mobilita dostupná dle potřeby +++ Založeno bude pět společných podniků: REACH NOW, CHARGE NOW, FREE NOW a SHARE NOW +++ Tyto služby už mají celosvětově zhruba 60 milionů zákazníků +++ V plánu je vytvořit po celém světě až 1000 pracovních míst +++ BMW Group a Daimler AG sdílejí investice a maximalizují šance

Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Společnost
·
Technologie
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
Traffic Management

BMW Group na CES 2019 v Las Vegas. Virtuální projížďka v BMW Vision iNEXT.

20.12.2018Tisková zpráva

Top

V nadcházejícím ročníku výstavy Consumer Electronic Show (CES) v Las Vegas ukáže BMW Group budoucnost radosti z jízdy a současně i mnoho různých způsobů využití digitální konektivity. Od 8. do 11. ledna 2019 budou moci návštěvníci vyzkoušet virtuální projížďku v BMW Vision iNEXT vybaveném BMW Inteligentním osobním asistentem.

Technologie
·
Autosalony
·
Design, koncepty a studie
·
BMW ConnectedDrive
·
Autonomous Driving
·
iNEXT

BMW Vision iNEXT. Zaměřeno na budoucnost.

16.09.2018Tisková zpráva

Top
Archiv

Na výroční konferenci BMW AG v květnu 2018 Harald Krüger, Předseda představenstva BMW Group, popsal iNEXT slovy: „Projekt iNEXT bude naším stavebním kamenem pro budoucnost, z nějž bude celá naše společnost a všechny její značky profitovat.“

iNEXT
·
Technologie
·
Design, koncepty a studie
·
Společnost

„Hej BMW, nyní mluvíme!“ Inteligentní osobní asistent dodává BMW osobnost.

06.09.2018Tisková zpráva

Top
Archiv

BMW Group je s funkcí BMW Intelligent Personal Assistant (BMW Inteligentní osobní asistent) na začátku revoluce radosti z jízdy. Od března 2019 budou mít vozy BMW svoji vlastní digitální osobnost, kterou půjde vyvolat vyslovením spojení „Hej BMW“. Tím se spustí nová éra komunikace s vozem a ovládání jeho různých funkcí prostřednictvím mluveného slova.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

PressClub Information.

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit