Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Technologie.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter
 
BMW X1 xDrive25e: combined fuel consumption: 2,1 - 1,9 l/100 km; power consumption combined: 14,3 – 13,8 kWh/100 km; CO2 emissions combined: 48 - 43g/km. BMW X2 xDrive25e: combined fuel consumption: 2,1 - 1,9 l/100 km; power consumption combined: 14,2 – 13,7 kWh/100 km; CO2 emissions combined: 47 - 43g/km (preliminary data).
 
Media Set  

Kompaktní modely BMW X s plug-in hybridním pohonem: Po novém BMW X1 xDrive25e bude následovat BMW X2 xDrive25e.

09.01.2020Tisková zpráva

Plug-in hybridní varianty automobilů Sports Activity Vehicle a Sports Activity Coupé v segmentu prémiových kompaktních automobilů kombinují agilní všestrannost s příkladnou spotřebou paliva a nízkými emisemi – účinný elektromotor a špičková technologie bateriových článků umožňují lokálně bezemisní jízdu až do vzdálenosti 57 kilometrů*.

F48 LCI
·
F39
·
F45 LCI
·
F48
·
F49
·
X1
·
Technologie
·
Electrification
·
BMW i Automobiles
·
BMW iPerformance Automobiles
·
X2
·
X1 xDrive25e
·
X2 xDrive25e

BMW Group na výstavě Consumer Electronics Show (CES) 2020 v Las Vegas.

07.01.2020Press Kit

Top

BMW Group na výstavě Consumer Electronics Show (CES) 2020, která se koná ve dnech 7.–10. ledna 2020 v Las Vegas, představí své vizionářské přístupy, jež veřejnosti zprostředkují zážitky s mobilitou budoucnosti. Účast prémiového výrobce automobilů na výstavě CES 2020 lze shrnout do hashtagu #ChangeYourPerception (Změňte svůj pohled).

Autosalony
·
Technologie
·
America
·
Design, koncepty a studie

Hospodárný pohon pro čistě elektrické BMW iX3.

18.12.2019Tisková zpráva

Vstupujeme do nové etapy elektrické mobility: hospodárný pohon pro čistě elektrické BMW iX3. První vůz vybavený technologií elektrického pohonu páté generace – Inovativní elektromotor a vysokonapěťová baterie – Prodloužený dojezd zásluhou větší úspornosti namísto zvýšení kapacity baterie.

G08
·
Technologie
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
EfficientDynamics
·
Electrification
·
BMW i Automobiles
·
BMW iX3

Android Auto ve vozech BMW. BMW nabídne bezdrátové propojení v polovině roku 2020.

11.12.2019Tisková zpráva

Zavedením Android AutoTM v polovině roku 2020 BMW Group ve svých vozech rozšíří možnosti konektivity. Android Auto je nejnovější digitální a na uživatele zaměřená výbava automobilů BMW, která zákazníkům umožní bezdrátově propojit jejich chytré telefony vybavené operačním systémem Android s vozidlem, a tím podle potřeby využívat přístup k užitečným informacím, jako jsou navrhované destinace či naplánované schůzky.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive

BMW Group bude vyrábět budoucí modely MINI E v Číně společně s Great Wall Motor.

29.11.2019Tisková zpráva

Oficiální slavnostní otevření nového společného podniku „Spotlight Automotive Limited“ +++ Důležitý krok ve strategii elektrifikace značky MINI +++ Nový závod se standardní výrobní kapacitou 160 tisíc automobilů +++ Partneři společně investují přibližně 650 milionů eur +++ Inovativní model společného podniku se společným vývojem a výrobou +++ Vzájemně výhodná spolupráce: Silné stránky obou partnerů se vzájemně doplňují

Společnost
·
Technologie
·
Electrification

Nové BMW i4: Budoucnost pověstné BMW radosti z jízdy.

18.11.2019Tisková zpráva

Top

BMW svým prvním čistě elektrickým modelem prémiového segmentu střední třídy přenáší své charakteristické rysy do věku lokálně bezemisní mobility – Pátá generace pohonu BMW eDrive se poprvé představí v BMW iX3 v roce 2020 a v roce 2021 bude použita také v BMW iNEXT a BMW i4 – Pokročilá technologie bateriových článků dovoluje BMW i4 sportovní výkony a dojezd kolem 600 kilometrů.

Technologie
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
EfficientDynamics
·
Electrification
·
BMW i Automobiles
·
Design, koncepty a studie

Od volby materiálů k návrhu prototypů: Technologie baterií budoucnosti se rodí v BMW Group Battery Cell Competence Centre (technologické výzkumné centrum bateriových článků).

14.11.2019Tisková zpráva

Top

• Zipse: „Energetická hustota by se měla do roku 2030 zdvojnásobit“ • Vývoj budoucí generace bateriových článků • Špičkové laboratorní a analytické vybavení • Výroba prototypových článků podle průmyslových standardů • Udržitelné a dlouhodobé získávání materiálů

Technologie
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
EfficientDynamics
·
Motory a převodovka
·
Výroba a recyklace
·
Electrification

Zahájení stavby příjezdové komunikace k budoucí průmyslové zóně Podkrušnohorské výsypky, jejíž součástí bude i BMW Group Future Mobility Development Center.

19.09.2019Press Kit

Ve čtvrtek 19. září 2019 byla slavnostně zahájena stavba příjezdové silnice k budoucí průmyslové zóně Podkrušnohorské výsypky, kde jedním z již rozhodnutých projektů bude vývojové centru BMW Group Future Mobility Development Center.

Společnost
·
Globální položky
·
Továrny a objekty
·
Technologie

BMW i Hydrogen NEXT na autosalonu IAA 2019 ve Frankfurtu.

10.09.2019Tisková zpráva

+++ Představením BMW i Hydrogen NEXT na autosalonu IAA 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem BMW Group demonstruje svou schopnost rozšířit portfolio elektrifikovaných vozidel o technologii palivových článků na vodík. +++

Technologie
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
EfficientDynamics
·
Electrification

Smlouva podepsána: BMW Group a Daimler AG zahájily dlouhodobou spolupráci na vývoji systémů pro automatizovanou jízdu.

04.07.2019Tisková zpráva

Hlavní cíl: vyvinout technologie pro asistenční systémy, vysoce automatizované řízení na dálnicích a automatizované parkování (vše až do úrovně SAE 4)
 +++ Uvedení na trh v sériových vozech v roce 2024 +++ Obě společnosti budou technologie implementovat ve svých sériových vozech nezávisle na sobě +++ Do spolupráce se zapojí více než 1200 vývojových specialistů v Unterschleissheimu a Sindelfingenu

Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Technologie
·
Autonomous Driving

Vývojový testovací vůz BMW Group „Power BEV“: #NEXTGen19.

25.06.2019Tisková zpráva

Vývojový testovací vůz BMW Group „Power BEV“, představené v rámci akce #NEXTGen, ukazuje, co všechno je nyní technicky možné. Vozidlo je vybaveno třemi elektromotory páté generace a dosahuje maximálního celkového výkonu přesahujícímu 530 kW/720 k. Pohon mu umožňuje snadno zrychlit z 0 na 100 km/h pod tři sekundy.

Technologie
·
Electrification
·
Autonomous Driving
·
#NEXTGen
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

PressClub Information.

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit