Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Historie.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

30 úspěšných let BMW na českém trhu.

18.01.2021Press Kit

+++ V roce 1991, kdy byl zahájen novodobý prodej vozů BMW na našem území, bylo prodáno 439 nových vozů BMW. +++ Do konce roku 2020 bylo v České republice registrováno 77 310 nových osobních automobilů a 8062 motocyklů BMW Motorrad. +++ V současné době jezdí na českých registračních značkách více než 150 tisíc vozů BMW a na téměř 30 tisíc motocyklů BMW.

Historie

Před tři čtvrtě stoletím: hrnce BMW a Notproduktion – kultura transformace.

04.12.2020Press Kit

Příběh jedné z největších krizí v historii BMW a to, jak důležitou roli hrály při jejím překonávání kuchyňské hrnce. Přežít se podařilo díky transformaci. Tato transformace poznamenala osud BMW a definuje jej i dnes.

Společnost
·
Historie
·
Životní prostředí
·
Výročí
·
Korporátní média

Kolekce BMW Motorrad Heritage Collection 2020.

28.09.2019Press Kit

Archiv

BMW Motorrad rozšiřuje své aktivity v segmentu historických motocyklů Heritage a poprvé uvádí na trh vlastní kolekci Ride & Style. Kolekce BMW Motorrad Heritage Collection 2020 obsahuje celou řadu nových položek, od kožených bund přes džínové oblečení až po motocyklové rukavice a unikátní boty.

Oblečení jezdců
·
Motocykly BMW Ride
·
Motocykly BMW Style
·
Historie
 
Fuel consumption combined: from 5,5 - 5,4 l/100 km, CO2 emissions combined: from 124-11 g/km apply to MINI Cooper 60 Years Edition 3 Door.
  
Media Set  

1959 – 2019. ŠEDESÁT LET MINI.

26.08.2019Press Kit

Archiv

Originál v prémiovém segmentu malých automobilů slaví 60. narozeniny – je však ještě mladší než kdy jindy. Před šedesáti lety, konkrétně 26. srpna 1959, společnost British Motor Corporation (BMC) hrdě odhalila výsledek svých vývojových aktivit při vytváření nového, revolučního kompaktního vozu. A skutečně, veřejnost hned od začátku mohla obdivovat ne méně než dva nové modely: Morris Mini-Minor a Austin Seven.

Lifestyle
·
Lifestyle akce
·
MINI
·
Historie
·
MINI historie

Velký útěk – neuvěřitelný příběh BMW 327 na výstavě Concursul de Eleganţă Sinaia 2019.

27.06.2019Press Kit

Archiv

Přehlídka Concursul de Eleganţă Sinaia 2019, která se uskuteční 29. června v Rumunsku, se stane jedním z nejpozoruhodnějších ročníků s množstvím významných premiér: automobily s nádhernými příběhy, fundovaná porota a speciální exhibice značek BMW, MINI, BMW Motorrad. Představí se zde i BMW 327, které si v roce 1937 jako nové zakoupil Eduard Ecker a zažil s ním neuvěřitelný příběh.

Autosalony
·
Historie

103 let BMW Group, 100 let rekordů a vítězství.

04.03.2019Tisková zpráva

Archiv

Odvaha, nezávislost a soutěživý duch jsou největšími zdroji síly při hledání nových cest. Právě tyto vlastnosti jsou BMW Group vlastní již od jejího založení 7. března 1916. BMW Group Classic se ohlíží zpět a připomíná několik událostí, rekordů a inovací, mezi něž patřil výškový rekord v roce 1919 či 60 let od debutu původního Mini, až po inovaci v podobě moderního SUV X5 v roce 1999. Další zajímavosti nás v průběhu roku ještě čekají.

Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
Historie
·
BMW historie
·
Historie společnosti
·
MINI historie

Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2017 zve do nové éry rekordů.

10.05.2017Tisková zpráva

Archiv

BMW Group Classic a Grand Hotel Villa d’Este na březích jezera Como od 26. do 28. května 2017 ukáží cestu časem do jiné éry mobility +++ Motto „Kolem světa za 80 dní – cesta do doby rekordů“ vytváří spojení mezi prvními ročníky tohoto podniku a současností +++ Na pomyslný start se postaví 51 vzácných automobilů a 40 historických motocyklů +++ Aukce motocyklů a automobilů od RM Sotheby’s.

Historie
·
Veteráni a historické akce
·
BMW historie
·
MINI historie
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

PressClub Information

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit