Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Historie.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Kolekce BMW Motorrad Heritage Collection 2020.

28.09.2019Press Kit

BMW Motorrad rozšiřuje své aktivity v segmentu historických motocyklů Heritage a poprvé uvádí na trh vlastní kolekci Ride & Style. Kolekce BMW Motorrad Heritage Collection 2020 obsahuje celou řadu nových položek, od kožených bund přes džínové oblečení až po motocyklové rukavice a unikátní boty.

Oblečení jezdců
·
Motocykly BMW Ride
·
Motocykly BMW Style
·
Historie
 
Fuel consumption combined: from 5,5 - 5,4 l/100 km, CO2 emissions combined: from 124-11 g/km apply to MINI Cooper 60 Years Edition 3 Door.
  
Media Set  

1959 – 2019. ŠEDESÁT LET MINI.

26.08.2019Press Kit

Originál v prémiovém segmentu malých automobilů slaví 60. narozeniny – je však ještě mladší než kdy jindy. Před šedesáti lety, konkrétně 26. srpna 1959, společnost British Motor Corporation (BMC) hrdě odhalila výsledek svých vývojových aktivit při vytváření nového, revolučního kompaktního vozu. A skutečně, veřejnost hned od začátku mohla obdivovat ne méně než dva nové modely: Morris Mini-Minor a Austin Seven.

Lifestyle
·
Lifestyle akce
·
MINI
·
Historie
·
MINI historie

Velký útěk – neuvěřitelný příběh BMW 327 na výstavě Concursul de Eleganţă Sinaia 2019.

27.06.2019Press Kit

Přehlídka Concursul de Eleganţă Sinaia 2019, která se uskuteční 29. června v Rumunsku, se stane jedním z nejpozoruhodnějších ročníků s množstvím významných premiér: automobily s nádhernými příběhy, fundovaná porota a speciální exhibice značek BMW, MINI, BMW Motorrad. Představí se zde i BMW 327, které si v roce 1937 jako nové zakoupil Eduard Ecker a zažil s ním neuvěřitelný příběh.

Autosalony
·
Historie

103 let BMW Group, 100 let rekordů a vítězství.

04.03.2019Tisková zpráva

Odvaha, nezávislost a soutěživý duch jsou největšími zdroji síly při hledání nových cest. Právě tyto vlastnosti jsou BMW Group vlastní již od jejího založení 7. března 1916. BMW Group Classic se ohlíží zpět a připomíná několik událostí, rekordů a inovací, mezi něž patřil výškový rekord v roce 1919 či 60 let od debutu původního Mini, až po inovaci v podobě moderního SUV X5 v roce 1999. Další zajímavosti nás v průběhu roku ještě čekají.

Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
Historie
·
BMW historie
·
Historie společnosti
·
MINI historie

Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2017 zve do nové éry rekordů.

10.05.2017Tisková zpráva

Archiv

BMW Group Classic a Grand Hotel Villa d’Este na březích jezera Como od 26. do 28. května 2017 ukáží cestu časem do jiné éry mobility +++ Motto „Kolem světa za 80 dní – cesta do doby rekordů“ vytváří spojení mezi prvními ročníky tohoto podniku a současností +++ Na pomyslný start se postaví 51 vzácných automobilů a 40 historických motocyklů +++ Aukce motocyklů a automobilů od RM Sotheby’s.

Historie
·
Veteráni a historické akce
·
BMW historie
·
MINI historie

BMW Lifestyle představuje pět nových sportovních kolekcí.

20.04.2017Tisková zpráva

Archiv

BMW Lifestyle na jaře 2017 představilo nové kolekce Motorsport Heritage, BMW Motorsport, Golfsport, Yachtsport a Active, které jsou ideálními společníky pro sportovní životní styl, naplněný energií a aktivitou.

Sport
·
Golf
·
BMW Golf Sport
·
Sailing
·
BMW Yacht Sport
·
BMW
·
Brands
·
BMW M
·
Lifestyle
·
Lifestyle produkty

Zpět ke kořenům: BMW Group Classic na nové adrese je plně v provozu.

07.07.2016Tisková zpráva

Archiv

BMW Group Classic dokončilo stěhování do svého nového centra na historické adrese. Archiv společnosti, sbírka historických vozidel, dílna, zákaznické centrum i náhradní díly pro historické automobily a motocykly jsou nyní sloučeny a sídlí v městské části Milbertshofen v Mnichově.

Historie
·
Historie společnosti
·
BMW historie
·
MINI historie

Tradice inspiruje. Koncepty BMW Hommage vzdávají hold legendárním modelům BMW Group a poprvé se společně představují na Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2016.

20.05.2016Tisková zpráva

Archiv

Přesně podle motta oslav 100letého výročí BMW Group „The Next 100 Years“ – „Dalších 100 let“ se na jednom místě vůbec poprvé sešly všechny automobily Hommage, které BMW v posledních letech vytvořilo jako poctu svým legendárním modelům. Tyto vozy se staly ozdobou výstavy nazvané „Hommage and Concept Vehicles“ a byly vystaveny společně s jejich předlohami na místě zvaném Padiglione Centrale ve Villa Erba.

Historie
·
BMW
·
Design, koncepty a studie
·
MINI
·
Heritage
·
Veteráni a historické akce
·
BMW Motorrad

BMW 2002 Hommage. 50 let ryzí radosti z jízdy.

20.05.2016Tisková zpráva

Archiv

Pro letošní Concorso d’Eleganza Villa d’Este vytvořila BMW Group speciální poctu jednomu z nejvýraznějších vozů své historie. BMW 2002 Hommage oslavuje jedinečnou techniku, která se ukrývá ve voze BMW 2002 turbo a přetavuje ji do dnešních dní.

Historie
·
Heritage
·
Veteráni a historické akce
·
BMW
·
Design, koncepty a studie
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

PressClub Information.

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit