Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW na 15. Auto China Peking 2018.

Dva nejnovější modely, průkopnické koncepty a inovativní technologie jsou tím hlavním, co BMW přiveze na autosalon Auto China 2018 v Pekingu. Volba nových produktů vystavených na mezinárodní výstavě, která se koná od 25. dubna do 4. května 2018 podtrhuje odhodlání, se kterým se automobilka pouští do dalších kroků své strategie elektrifikace, zdůrazňuje nadcházející modelovou ofenzivu v luxusním segmentu a oslavuje setrvalý úspěch modelů BMW X.

G01
·
G02
·
F39
·
G07
·
G15
·
X3
·
X4
·
X2
·
Design, koncepty a studie
·
X7
·
Coupé
·
8 Series
·
BMW iPerformance Automobiles
·
Technologie
·
Autonomous Driving
·
BMW ConnectedDrive
·
Asia
·
Beijing
·
BMW i Beyond Automobiles
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 76,61 KB)
  
Photos(84x, 602,16 MB)
  
Videos(2x, 385,65 MB)

Mnichov.Dva nejnovější modely, průkopnické koncepty a inovativní technologie jsou tím hlavním, co BMW přiveze na autosalon Auto China 2018 v Pekingu. Volba nových produktů vystavených na mezinárodní výstavě, která se koná od 25. dubna do 4. května 2018 podtrhuje odhodlání, se kterým se automobilka pouští do dalších kroků své strategie elektrifikace, zdůrazňuje nadcházející modelovou ofenzivu v luxusním segmentu a oslavuje setrvalý úspěch modelů BMW X. K tomu se přidává celá řada světových i asijských premiér, které podtrhují velký význam Číny jako největšího světového trhu a místa výroby stále většího množství modelů od bavorské prémiové značky.

Firemní stánek na Auto China 2018 také přitahuje pozornost k pozoruhodné úrovni technických znalostí, které BMW Group získala na cestě k vedoucí roli v transformaci k udržitelné a digitalizované mobilitě. Korporátní strategie NUMBER ONE > NEXT nastavuje prvky této technologické metamorfózy, která je považována za klíčově důležitou pro budoucnost, a soustředí se na ně jako základ pro inovace v oblasti automatizovaného řízení, konektivity, elektrifikace a služeb (ACES).

BMW využívá jak pokroku dosaženého v těchto oblastech tak i svých inovativních konceptů vozidel k posílení své pozice jakožto výrobce prémiových vozů, jejichž emocionální dopad vychází z inspirativního designu, radostí z jízdy, kterou je tato značka známá, průkopnických technologií a prémiového charakteru bez kompromisu.

Další SAV ze Šenjangu: nové BMW X3, vyráběné v Číně.
Výrobní závod Šenjang si buduje svůj status výrobního závodu modelů BMW pro čínský trh. Právě výstava Auto China 2018 bude místem představení BMW X3, které bude vyráběno v továrně Dadong ve společném podniku s BMW Brilliance Automotive. Třetí generace tohoto Sports Activity Vehicle (SAV) zapůsobí svými vylepšenými sportovními schopnostmi, kvalitním zpracováním a špičkovými technologiemi konektivity.

Sportovní individualista: nové BMW X4.
Auto China 2018 bude místem asijské premiéry nového BMW X4. Druhá generace prémiového Sports Activity Coupé střední velikosti strhává představivost svým výrazněji individualistickým designem a získává také nepopiratelnou dávku sportovního charakteru a prémiového stylu. Špičkové asistenční systémy a nejnovějších funkce BMW ConnectedDrive dále zvyšují úroveň radosti z jízdy.

Kompaktní Sports Activity Coupé: nové BMW X2.
Úspěšná koncepce Sports Activity Coupé nyní přichází do segmentu prémiových kompaktních vozů. Auto China 2018 bude místem asijské premiéry nového BMW X2. Tento model propojuje robustní všestrannost modelů BMW X spolu se sportovní elegancí kupé a zabaluje je do výrazného a charakteristického designu. A stejně jako jeho design je i radost z jízdy s novým BMW X2 v tomto segmentu bezkonkurenční. 

Působivé zvěnčí, prostorné uvnitř: to je BMW Concept X7 iPerformance.
Auto China 2018 představí návštěvníkům dalšího člena úspěšné rodiny BMW X v podobě inovativního konceptu luxusního vozu. BMW Concept X7 iPerformance si zde odbude svůj asijský debut. Kombinuje úctyhodné rozměry s fascinujícím prostředím kombinujícím styl a luxus. Výkonný a efektivní hybridní systém pohonu a inteligentně propojený infotainment podtrhují technologický pokrok, ztělesňovaný konceptem BMW Concept X7 iPerformance.

Ohromující sportovní vůz: BMW Concept řady 8.
Výraznou pozici BMW Group v luxusním segmentu dále podtrhuje další koncept, který bude v Asii představen vůbec poprvé. BMW Concept řady 8 ztělesňuje mix dynamické dokonalosti, luxusu a exkluzivity typické pro moderní kupé značky. Precizní a přitažlivý design tohoto konceptu je typický pro nový designový jazyk BMW a poskytuje jasný pohled na budoucnost výjimečného dynamického potenciálu připravovaného BMW řady 8 Coupé, které se dostane do výroby ještě v průběhu roku 2018.

Nové měřítko elektrické mobility: BMW i Vision Dynamics.
Asijská premiéra BMW i Vision Dynamics nabízí pohled do blízké budoucnosti elektrické mobility, jak si ji představuje BMW Group. Proporce elegantního sportovního čtyřdveřového Gran Coupé, typické znaky designového jazyka vyvinutého pro vozy řady BMW i, neotřesitelná prémiová kvalita a nejnovější technologie BMW eDrive se spojují v jednom celku, aby vytvořily neobyčejně přitažlivé pojetí udržitelné mobility, které se brzy stane realitou v podobě modelu BMW i4. Špičkový systém pohonu, jehož vývoji bylo věnováno maximální úsilí, nabídne zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,0 s a elektrický dojezd přibližně 600 kilometrů.

Dobíjení elektřiny bude uživatelsky příjemnější než kdy dříve: bezdrátové dobíjení BMW Wireless Charging.
BMW podniká rychlé kroky, aby zákazníkům nabídlo extrémně inovativní a uživatelsky příjemné řešení pro nabíjení jejich elektrifikovaných vozů. BMW Wireless Charging je systémem bezdrátového dobíjení z elektrické sítě do baterie vozu. Systém sestává z indukční dobíjecí stanice na zemi (GroundPad), která může být nainstalována v garáži uživatele nebo venku, a z dílu vestavěného do podlahové sekce vozu (CarPad). Energie je přenášena bezkontaktně prostřednictvím elektromagnetického pole a tento proces lze aktivovat, jakmile vůz zastaví na dobíjecí podložce GroundPad. BMW první automobilkou na světě, která nabízí indukční dobíjení pro vysokonapěťové baterie. BMW Wireless Charging je nyní na přání k dispozici u modelu BMW 530e iPerformance (kombinovaná spotřeba paliva 2,1 – 1,9 l/100 km; kombinovaná spotřeba elektřiny 14,1 – 13,1 kWh/100 km; kombinované emise CO2: 49 – 44 g/km) a BMW 530Le iPerformance vyráběném a prodávaném v Číně.

Setrvalý progres na cestě k automatizovanému řízení.
BMW Group věnuje maximální úsilí vývoji na poli automatizovaného/ /autonomního řízení. Zde může společnost využít svých mnohaletých zkušeností a bohaté zásoby znalostí, stejně jako know-how silných partnerů. V současnosti se staví vývojové centrum v novém kampusu Unterschleißheim nedaleko Mnichova, kde bude zhruba 1800 zaměstnanců pracovat na utváření další vlny pokroku – od software přímo k silničním testům. Mezi hlavní oblasti činnosti bude patřit vývoj a testování 80 zkušebních vozidel soustředěných na vysoce a plně automatizované řízení. Tyto prototypy, založené na BMW řady 7, pomohou zajistit včasné nasazení chystaného modelu BMW iNEXT. První vysoce automatizované sériové vozidlo značky BMW bude představeno v roce 2021 a bude mít všechny technické prvky potřebné pro plně automatizované nebo autonomní řízení.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit