Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI NA FESTIVALU COLOURS OF OSTRAVA.

MINI osvěží festival Colours of Ostrava ve svém stylu. Přinese zábavu, soutěže a skvělou muziku. Nechybí ani speciální edice MINI Countryman.

Společnost
·
Product placement
·
Kulturní události
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~208,46 KB)
  
Photos(8x, ~16,08 MB)

Praha/Ostrava.MINI se stalo partnerem hudebního festivalu Colours of Ostrava, který se letos bude konat od 18. do 21. července. Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava bude i letos hostit desítky zahraničních i domácích umělců. Největší hvězdou bude kapela N.E.R.D v čele se zpěvákem a producentem Pharrellem Williamsem. Multikulturní festival Colours of Ostrava je přesně tím místem, kde se MINI cítí jako doma. Proto bude mít vlastní Drive stage by MINI, která se bude zaměřovat na kvalitní, svěží a vzrušující hudbu s akustickým základem, hlavními žánry zde budou alternativní country, folkrock, rock a blues.

Sejdeme se u MINI.
Nebylo by to ale MINI, aby nevymyslelo další zábavu. Zájemci budou moci soutěžit o MINI na 3 dny vyřešením zvětšeného hlavolamu ježek v kleci. Na hlavní „křižovatce“ areálu v Dolních Vítkovicích bude na konstrukci umístěné MINI, bude to tedy ideální místo na potkávání. Bude stačit říci nebo poslat zprávu „sejdeme se u MINI“ a všichni budou vědět, kam jít. Dvojice žlutě polepených vozů je k vidění již nyní na silnicích Prahy a Ostravy, kde zajišťují pořadatelům dopravu.

MINI také připraví speciální Pop-Up showroom, v němž bude k vidění klasické Mini, stejně jako aktuální nabídka automobilů MINI. Chybět nebude prodejní nabídka stylových MINI Lifestyle kolekcí, ale ani ukázky možností individualizace v podobě programu MINI Yours Customised. 

Na facebookovém profilu MINI bude před konáním akce probíhat soutěž o dvě vstupenky na všechny čtyři dny festivalu.

Součástí spolupráce je také speciální edice šesti vozů MINI Cooper D Countryman for Colours se speciální výbavou, designem a rovněž cenou.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit