Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI for Colours by Luca Stradivari.

Další speciál pro festival Colours of Ostrava je určený do aukce a na podporu vybraného hudebního talentu.

Společnost
·
Product placement
·
Kulturní události
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(2x, ~176,27 KB)
  
Photos(5x, ~39,22 MB)

Praha. Známý italský architekt a designér Luca Stradivari se vztahem k České republice navrhl speciální barevné provedení 5dveřového MINI. To bude mít premiéru v Pop-Up showroomu MINI na multikulturním hudebním festivalu Colours of Ostrava, který právě v Ostravě probíhá. Automobil je vyroben pouze v jediném exempláři a je určen do aukce, již uspořádá zpravodajský portál iDNES.cz, který je součástí mediální skupiny MAFRA. Aukce je naplánována na září a její výtěžek podpoří mladého hudebně nadaného člověka. Vyvolávací cena festivalového MINI je stanovena na 300 tisíc Kč.

„Naše firma dlouhodobě podporuje různé dobročinné projekty – letos konkrétně to budou prostřednictvím Nadačního fondu Kateřiny Sokolové AutTalk rodiny s autistickými dětmi. V tomto projektu jsme se rozhodli finančně podpořit mladého talentovaného hudebníka či hudebnici. Zatím sice ještě není jednoznačně rozhodnuto, komu nakonec bude výtěžek z aukce našeho speciálního festivalového MINI věnován, už nyní ale mohu prozradit, že nám při výběru po odborné stránce významně napomáhá houslový virtuos Václav Hudeček,“ říká majitel skupiny CarTec Group Karel Kadlec, který s tímto nápadem přišel, a dodává: „Moc děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili a nějakým způsobem ho podpořili. Především děkuji slavnému italskému designérovi Lucovi Stradivarimu, což je mimochodem prapravnuk slavného italského houslaře Antonia Stradivariho, který pro nás naše MINI tak nádherně ozdobil. Navíc zcela bez nároku na jakýkoli honorář! Sám je prezidentem nadace podporující právě sociálně slabé hudební talenty. Bylo nám velkou ctí s ním spolupracovat.“

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit