Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

M Performance Parts pro BMW X3 M a BMW X4 M.

Sportovní komponenty dále posílí typický M design vysokovýkonných modelů.

F97
·
F98
·
BMW M automobily
·
BMW M Performance Parts
·
X3 M
·
X4 M
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 74,4 KB)
  
Photos(11x, ~62,79 MB)

Mnichov. Nedávno představené vysokovýkonné modely BMW X3 M a BMW X4 M (kombinovaná spotřeba paliva: 10,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 239 g/km*) stanovují v segmentu středně velkých vozů Sports Activity Vehicles a Sports Activity Coupé nová měřítka v oblastech sportovního stylu, agility a přesnosti řízení. Nyní lze prostřednictvím exkluzivních dílů M Performance Parts posílit jejich individualitu a současně typický M design exteriéru a interiéru. Nové sportovní příslušenství je připraveno také pro výkonnější provedení BMW X3 M Competition a BMW X4 M Competition (kombinovaná spotřeba paliva: 10,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 239 g/km*).

Doplňky exteriéru a aerodynamické komponenty vyrobené z kvalitních uhlíkových vláken.
Atraktivní doplňky M Performance Parts jsou navržené tak, aby posílily jejich sportovní výraz. Jednotlivé komponenty jsou vyrobené z kvalitních uhlíkových vláken a vyznačují se navržením přímo pro tyto SAC a SAV modely. Před tím, než jsou tyto díly lakovány průhledným lakem a leštěny do vysokého lesku, jsou uhlíková vlákna skládána a připravována ručně. Kromě toho, že tyto díly posilují typický M výraz, jsou navržené také s ohledem na funkčnost, konkrétně na minimalizovanou hmotnost a účinnou aerodynamiku. Mezi nově nabízenými komponenty je například karbonová maska chladiče, karbonové vzduchové průduchy na bocích za předními koly a karbonové vložky bočních prahů s nápisy M Performance. Pro BMW X3 M je připraven výrazný leskle černý střešní spoiler. Leskle černé mohou být také aerodynamické plošky pro zadní část BMW X4 M. Vhodným doplňkem pro exteriérové díly jsou polepy M Performance pro přední část, záď i boky. Jsou provedené v charakteristických barvách M a doplněné nápisy M Performance. Svým provedením jsou jednoznačným propojením se světem závodních vozů.

LED dveřní projektory s motivy M Performance.
BMW dveřní projektory zajistí sportovní uvítání okamžitě po otevření dveří. Součástí setu M Performance je trojice diapozitivů promítající BMW M logo nebo jinou grafiku na zem vedle vozidla. Jejich světlo nejenom zvyšuje komfort a bezpečnost při nastupování a vystupování, ale současně vytváří atmosféru exkluzivity a propracovanosti. Sportovní motivy jsou zřetelně vidět i za soumraku.

Výraznější sportovnost a karbonový styl v interiéru.
Také pro interiéry BMW X3 M a BMW X4 M jsou připraveny atraktivní komponenty M Performace, navržené tak, aby byly nejen atraktivním vizuálním doplňkem, ale aby byly také funkční. Volant M Performance Pro kombinuje na svém věnci kůži s Alcantarou, které doplňuje karbon na jeho středových výplních (matný nebo lesklý) a na řadicích páčkách s červenými symboly plus a mínus, umístěných na jeho zadní straně. Jeho obšití v M barvách a modrý středicí kroužek jsou dalším propojením se světem motorsportu. Nechybí ani výrazný nápis M Performance na spodním rameni volantu. K dispozici jsou i další provedení volantů M Performance Pro. M Performance karbonové řadicí páčky jsou připraveny také samostatně pro zušlechtění standardních M sportovních volantů. 

Dalším atraktivním doplňkem interiéru ladícím s karbonovými prvky na volantu jsou karbonové elementy použité na výplních voliče převodovky, a to opět jak v provedení matného karbonu, tak tradičnějšího karbonu s lesklou povrchovou úpravou. Dalším atraktivním doplňkem sportovního příslušenství M Performance jsou kvalitní velurové koberce s vyšitým nápisem M Performance, koženým lemem s kontrastním prošíváním a vlaječkou s typickou M trikolorou.

M Performance klíčenka a M Performance vaky na kola.
Pro řidiče, kteří chtějí mít individualitu svého vozu neustále na očích, je připravena alcantarová klíčenka s karbonovým prvkem. Klíček je v ní chráněný před odřením a poškozením a je s ní spojen modrým šroubem s vnitřním závitem. Pro přepravu a uschování kvalitních kol jsou připraveny M Performance vaky na kola, jež chrání kola a automobil od špíny a zásluhou zesílených madel je lze komfortně přenášet a nakládat. Výrazné popisy usnadní identifikaci kol a jejich atraktivní M Performance vzhled dodává atmosféru automobilových závodů do každé garáže.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

BMW X3 M a X4 M kombinovaná spotřeba paliva: 10,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 239 g/km

BMW X3 M Competition a BMW X4 M Competition kombinovaná spotřeba paliva: 10.5 l/100 km; kombinované emise CO2: 239 g/km

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit