Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček navštívil bývalou výsypku, kde se pracuje na výstavbě Vývojového centra společnosti BMW Group.

Ministr průmyslu a obchodu České republiky, doc. Ing. Karel Havlíček, PhD., MBA, zavítal na Sokolovsko, kde kromě jiného navštívil Podkrušnohorskou výsypku s právě probíhající výstavbou příjezdové komunikace do budoucí průmyslové zóny. Zde se bude nacházet zbrusu nové vývojové centrum společnosti BMW Group, zaměřené především na otázky spjaté s budoucností osobní dopravy, jako jsou alternativní pohony či autonomní jízda.

Společnost
·
Továrny a objekty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Sokolov. Ministr průmyslu a obchodu České republiky, doc. Ing. Karel Havlíček, PhD., MBA, zavítal na Sokolovsko, kde kromě jiného navštívil Podkrušnohorskou výsypku s právě probíhající výstavbou příjezdové komunikace do budoucí průmyslové zóny. Zde se bude nacházet zbrusu nové vývojové centrum společnosti BMW Group, zaměřené především na otázky spjaté s budoucností osobní dopravy, jako jsou alternativní pohony či autonomní jízda. Ministr se při diskuzi s představiteli kraje a okolních obcí přesvědčil o aktuálním stavu regionu a zejména o tom, co mu přinesou investice, jako je právě ta od společnosti BMW Group. Nezajistí pouze nová pracovní místa v samotném konkrétním projektu, ale současně dojde ke zlepšení zaměstnanosti, například ve službách.

Příklad BMW Group současně ukazuje, že silní a odpovědní partneři mohou být aktivní v regionu, kde podnikají, i jinými způsoby. BMW Group se účastní pracovních skupin řešících budoucnost regionu, na Sokolovsku například podporuje kulturní a sportovní akce a současně je v Sokolově hlavním partnerem Dětské technické univerzity Fakulty strojní Západočeské univerzity. Právě takto odpovědný přístup BMW Group během své návštěvy ministr Havlíček jednoznačně ocenil. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

21 March - 09:00 AM CET.
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit