Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Group pokračuje s podporou Sokolovska, regionu v okolí budoucího BMW Group Vývojového centra ČR.

Regionální spolupráce v oblastech vzdělávání i přímá finanční podpora lokálních projektů.

Globální položky
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Lidské zdroje
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~99,33 KB)
  
Photos(1x, ~211 KB)

Sokolov. Výstavba BMW Group Vývojového centra ČR severně od Sokolova je v plném proudu. Protože BMW Group aktivně přistupuje k řešení společenských výzev ve všech regionech a místech, kde podniká, pokračuje ve spolupráci v oblasti kultury, kvalitního vzdělání pro děti i dospívající, bezpečnosti dopravy a zodpovědného využívání zdrojů také severně od Sokolova, kde právě vzniká BMW Group Vývojové centrum ČR.

Kromě podpory různých projektů a akcí patří k nejvýznamnějším formám spolupráce kooperace se Západočeskou univerzitou v Plzni, zahájená v roce 2019. Společným cílem je oslovování nových uchazečů o studium, ale také rozvoj ve směru trendů digitální transformace a průmyslu 4.0. Nejnověji byla podepsána smlouva na pokračování projektu na podporu technického vzdělávání dětí v Sokolově – „Dětská technická univerzita Fakulty strojní“. BMW Group Vývojové centrum ČR tak je již druhým rokem generální partner tohoto unikátního projektu. Cílem této spolupráce je podpora žáků základních škol v zájmu o techniku a její další studium. 

BMW Group Vývojové centrum ČR chce také být dobrým sousedem pro všechny v okolí, takže kromě jiných regionálních projektů většího rozsahu připravilo také 20 000 eur pro menší projekty, navržené pro přímé okolí do vzdálenosti 30 km. S nimi mohou přijít obce, neziskové organizace či registrované spolky, pakliže se budou týkat témat vzdělávání dětí a dospívajících, udržitelné mobility nebo životního prostředí, zkrátka pakliže budou přínosem pro daný region.

Nápady či projekty na daná témata lze do 30. listopadu 2020 zasílat na: info.sokolov@bmwgroup.com. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2023.

Here you can see the on demand webcast of the BMW Group Annual Conference 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit