Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Sraz BMW ///M Day 2022 již v pátek 18. března na Autodromu Most.

+++ 6. ročník srazu majitelů vozů BMW M na Autodromu Most +++ Termín konání: 18. března 2022 +++ K vidění budou největší novinky současné produkce BMW M, včetně BMW M240i xDrive Coupé, BMW M3 Sedan M xDrive či BMW i4 M50

Autosalony
·
Europe
·
BMW Driving Experience
·
BMW M Performance Parts
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. Příznivci M modelů BMW by si měli do kalendářů zapsat 18. březen 2022. V tomto termínu se na Autodromu Most bude konat tradiční setkání majitelů vozů BMW M – BMW ///M Day 2022. I v roce 50. výročí divize BMW M jsou na srazu vítány M automobily všech modelových řad jakéhokoliv roku výroby. Kromě srazu plánovaného na parkovišti v prostoru boxů budou moci zájemci vyrazit také na trať (je třeba registrace na czechmclub.cz a zaplacení poplatku 4000 Kč). Kdo bude chtít lépe poznat svůj vůz, případně posunout své řidičské schopnosti, bude moci využít služeb přítomných instruktorů. Pro zájemce budou připraveny i transpondéry pro měření časů. Součástí programu bude také spanilá jízda po okruhu. 

Pořadatelé očekávají, že během letošního 6. ročníku M srazu padne rekord v počtu zúčastněných vozů, který by měl atakovat hranici 130 kusů. Partnerem akce je letos opět BMW Group Česká republika, jež přiveze aktuální novinky výrobního programu divize BMW M – BMW M240i xDrive Coupé, BMW M3 Sedan M xDrive vybavené doplňky M Performance Parts či BMW i4 M50. Zájemci budou moci také vyzkoušet BMW SIM Racing Simulator a prohlédnout si vybrané příslušenství z programu M Performance Parts. Vystaven bude rovněž první motocykl BMW M – BMW M 1000 RR.

Předběžný program akce ///M Day v Mostě:

9–12 h              Volné jízdy

12–12:30 h       Polední pauza

12:30–13 h       Spanilá jízda na okruhu vyhrazená vozům BMW M

13–18 h Volné jízdy

Více informací na: czechmclub.cz

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit