Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

5. sraz MINI s Renocarem. Téměř 70 vozů MINI na okruhu ve Vysokém Mýtě.

V sobotu 21. května se uskutečnil již pátý sraz vozů MINI s Renocarem. Poprvé se setkání této legendární značky odehrálo na okruhu ve Vysokém Mýtě a za spolupráce MINI Fan Clubu. Srazu se zúčastnilo bezmála 70 vozů MINI a bylo se opravdu na co dívat.

Autosalony
·
Historie
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Vysoké Mýto. V sobotu 21. května se uskutečnil již pátý sraz vozů MINI s Renocarem. Poprvé se setkání této legendární značky odehrálo na okruhu ve Vysokém Mýtě a za spolupráce MINI Fan Clubu. Srazu se zúčastnilo bezmála 70 vozů MINI a bylo se opravdu na co dívat. Zaregistrovaní účastnici mohli mezi sebou na měřených jízdách porovnat jednak své vozy, ale také řidičské schopnosti. Návštěvníkům, kterých se sešlo více než 100, bylo k dispozici aktuální portfolio vozů MINI připravených na testovací jízdy mimo areál. Na konci akce proběhlo vyhlášení vítězů v jednotlivých kategoriích. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit