Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Stephan Reiff se stane viceprezidentem pro zákazníky, značku a prodej u BMW Motorrad.

Dr. Alexander W. Wehr přechází do pozice prezidenta a výkonného ředitele BMW Group Belux.

Další lidé u BMW Group
·
Lidé
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~109,26 KB)
  
Photos(2x, ~22,94 MB)

Mnichov/Brusel. Stephan Reiff 1. července 2022 převezme funkci viceprezidenta pro zákazníky, značku a prodej u BMW Motorrad a bude zodpovědný za globální prodejní a marketingové aktivity značky. Pan Reiff je zkušený prodejní a produktový expert, který zastával různé vedoucí pozice u BMW a MINI v oblasti řízení prodeje, produktového a cenového plánování a poprodejních služeb. V letech 2015 až 2019 byl Stephan Reiff vedoucím oddělení poprodejních služeb u BMW North America a byl zodpovědný za rozvoj servisních služeb. Poté hrál významnou roli ve fázi vývoje nového NCAR – nové klastrové architektury pro „Neue Klasse“ – a významně tak posunul vpřed transformaci směrem k udržitelné mobilitě v rámci BMW Group. V poslední době byl zodpovědný za řízení prodeje a rozvoje dealerské sítě značky BMW pro evropský region. V BMW Group začínal v roce 2003 v oblasti organizačního rozvoje. Stephan Reiff bude nástupcem Dr. Alexandera W. Wehra.

Dr. Alexander W. Wehr se stěhuje do Belgie a stane se prezidentem a generálním ředitelem BMW Group Belux. Ve funkci nahradí Eddyho Haesendoncka, který se rozhodl BMW Group opustit. Díky svým rozsáhlým zkušenostem v oblasti mezinárodního prodeje je Alexander Wehr ideální osobou pro pokračování úspěšného příběhu tohoto regionu, zejména pokud jde o pokrok a digitalizaci prodejních procesů BMW Group. Před svým působením ve společnosti BMW Motorrad byl Alexander Wehr prezidentem BMW Group Latinská Amerika a kromě toho zastával i další pozice. V BMW Group začínal v roce 1997 jako produktový manažer BMW Z8.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit