Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Postcard Story. MINI Cooper SE.

Čistě elektrické MINI Cooper SE přináší legendární pocit z jízdy jako v motokáře, ikonický design a jízdu bez lokálně produkovaných emisí.

MINI Electric
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

S výkonem 135 kW/184 k a maximálním točivým momentem 270 Nm poskytuje MINI Cooper SE intenzivní plynulou akceleraci, která je dostupná okamžitě. Zrychlení z 0 na 100 km/h trvá přesně 7,3 sekundy. Elektromotor poskytuje svůj výkon bez ohledu na rychlost jízdy, což je silným argumentem nejen v městském provozu. Nízké těžiště a speciální protiprokluzový systém (ASR) zajišťují sportovní agilitu. Pomocí několika jízdních režimů lze přizpůsobit chování MINI Cooper SE podle požadavků řidiče. K dispozici jsou režimy SPORT, MID, GREEN a velmi ekonomický GREEN+.

 

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

MINI Cooper SE: Combined power consumption in kWh/100 Km: 17.6-15.3 (WLTP), Electric Range (WLTP) in Km: 203-233.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit