Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Expresivní a exkluzivní: nové speciální laky BMW Individual pro BMW XM.

Továrna BMW Group ve Spartanburgu rozšiřuje nabídku laků karoserie pro první elektrifikovaný automobil od BMW M GmbH.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Mnichov. Nepřehlédnutelný, neodolatelný, nekonvenční: díky svému působivému a jedinečnému designovému stylu je první BMW XM* na silnici zcela výjimečným vozem. První elektrifikovaný vysokovýkonný model od BMW M GmbH fascinuje svým extrovertním vzhledem, stejně jako inovativním pohonem M HYBRID o výkonu 480 kW/653 k. Další možnosti vyjádření nezaměnitelného charakteru BMW XM i osobního stylu jeho majitele otevírají speciální laky BMW Individual, které bude možné objednat od dubna 2023.

V americké továrně BMW Group ve Spartanburgu nyní dochází k dalšímu zvyšování flexibility lakovacího procesu. To znamená, že speciální laky BMW Individual budou zanedlouho k dispozici také pro tento plug-in hybridní model. Nové laky karoserie, mezi nimiž je zelená BMW Individual Urban Green, metalická modrá BMW Individual Petrol Mica, metalická zelená BMW Individual Anglesey Green a metalická fialová BMW Individual Sepia, umocňují extravagantní charisma BMW XM mimořádně individuálním způsobem.

Speciální laky BMW Individual jsou nejen exkluzivní, ale také výrazné. Přirozeně umocňují designový styl exteriéru BMW XM, který se vyznačuje velkými plochami, dynamicky plynulými liniemi a současně i ostrými hranami. Všechny speciální laky BMW Individual jsou aplikovány v samostatném výrobním procesu se zvýšeným podílem ruční práce. Obzvláště precizní povrchová úprava zajišťuje, že se vyznačují působivou barevnou hloubkou a výjimečným leskem.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

BMW XM: kombinovaná spotřeba paliva: 1,6–1,5 l/100 km; kombinovaná spotřeba elektřiny 30,1–28,9 kWh/100 km; kombinované emise CO2: 36–33 g/km; vše podle WLTP.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit