Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad představuje Festival Pure & Crafted.

Životní styl Heritage a stavby na zakázku.

Trénink jezdců, cestování, akce
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~397,4 KB)
  
Photos(7x, ~12,34 MB)

Mnichov/Berlín. 21. ročník akce BMW Motorrad Days v Berlíně ve dnech 7. až 9. července 2023 přivítá fanoušky z celého světa pod heslem „100 let BMW Motorrad“. Na festivalu Pure&Crafted si na své přijdou i příznivci hudby, motocyklové kultury, skateboardingu, BMX a umění. Na festivalu, jehož první ročník se uskutečnil v Berlíně v roce 2015 a jehož iniciátorem je BMW Motorrad, mohou fanoušci ve dnech 7. a 8. července 2023 opět zažít speciální spojení živé hudby, motocyklové kultury a životního stylu Heritage.

Zatímco poslední dva ročníky festivalu Pure&Crafted se konaly v Sommergarten na berlínském výstavišti, nyní tato kultovní akce našla dokonale přizpůsobený domov v městské čtvrti Friedrichshain-Kreuzberg, kde se nachází Napoleon Komplex. Návštěvníci se budou moci ponořit do jedinečného světa Pure&Crafted ve skladovém areálu s typickým industriálním kouzlem.

Opět zde bude připraven skvělý program pro všechny hudební fanoušky. Vystoupí v něm například rakouské duo Cari Cari, které zahrnuje hudební období od divokých 70. let přes grunge 90. let až po současnost. Drangsal zase na jediném letošním koncertě v Německu zahrají new wave, post punk a indie pop. Po hudební stránce toho bude k objevování mnohem víc. Multiinstrumentalista, producent a zpěvák WU-LU předvede směs grimeu, dubu a punku, Circa Waves nadchnou publikum melodickým indie rockem.

Další zajímavost: berlínský umělec postaví skatepark, kde budou na místě mezi sebou soutěžit místní a národní skate scéna. Doplní je zvuky, triky a správné vibrace berlínské skate komunity. V areálu a ve skateparku se také několikrát denně uskuteční BMX Flatland show a pro zájemce budou následovat různé workshopy.

V areálu Wheels Area se naopak budou moci fanoušci motocyklů ponořit do světa customizace. Mimo jiné se zde představí společnost Hookie Co. z Drážďan, která zde navrhne letošní custom bike Pure&Crafted. Letos poprvé bude důležitou roli hrát také elektromobilita, protože festival Pure&Crafted se důsledně snaží stavět mosty mezi tradicí a mobilitou budoucnosti.

A konečně, General Store nabídne výběr lifestylových produktů plných vášně, jež jsou nedílnou součástí festivalu Pure&Crafted. Budou zaměřeny na hudbu, motocyklovou kulturu, skateboarding, BMX a umění.

Vstupenky a předprodej

Předprodej na festival Pure&Crafted byl zahájen a vstupenky lze nyní zakoupit za 34,90 EUR na www.pureandcrafted.com. Jednodenní vstupenky budou v prodeji od poloviny května.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit