Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Jedinečný čtvrtý ročník BMW Motorrad dnů.

První víkend v červnu (2.–4. června 2023) se na Červenohorském sedle uskutečnil čtvrtý ročník BMW Motorrad dnů. Akci navštívilo více než tři sta účastníků, kteří si mohli otestovat 38 motocyklů BMW Motorrad a 5 vozů MINI.

Oblečení jezdců
·
Design, koncepty a studie
·
Trénink jezdců, cestování, akce
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Filipovice. Letošní BMW Motorrad dny, pořádané českým zastoupením BMW Motorrad ve spolupráci s BMW CarTec Group a dalšími partnery, byly skutečně výjimečné. Oproti předchozím ročníkům se letošní akce odehrála na velkém a otevřeném prostranství u skiparku Filipovice. Kromě tradičních testovacích jízd motocyklů BMW Motorrad pod vedením zkušených instruktorů a prodejců BMW Motorrad z dealerství BMW CarTec Group byl návštěvníkům k dispozici po celý víkend doprovodný program všech partnerů akce, zahrnující soutěže a BMWgeocaching. Celou akcí doprovázel zkušený moderátor a motorkář Michal Veber spolu s týmem BMW Motorrad Česká republika a jednotlivými partnery, kteří se zúčastnili spolu s dalšími 80 motocykly sobotní spanilé jízdy pod vedením Policie České republiky a specialistů z formovie.cz. Ryzí dobrodružství zažila stovka účastníků, která úspěšně absolvovala offroadové aktivity a lekce v nedalekém areálu pod vedením zkušených instruktorů z motoškoly Přijďte se projet. Celkově bylo uskutečněno 600 testovacích jízd.

Pátek zahájil známý cestovatel Igor Brezovar spolu s šestinásobným mistrem republiky v trialu Martinem Matějíčkem. O celodenní zábavu mimo testovací jízdy se starali jednotliví partneři – Motobox.cz, Touratech, Wunderlich, motoškola Přijďte se projet, Shell-V Power, Dunlop, Unpass, BMW Financial Services, MINI, BMW CarTec Group, časopis Motocykl a výfukové systémy Dr. Jekkyl a Mr. Hyde. Sobotní večerní zábavu obstarala jihočeská kapela Bigpapa, po které následovala bohatá tombola s hlavní výhrou v podobě pneumatik od společnosti Dunlop a Touratech na motocykl BMW a převozu motocyklu do zahraničí od společnosti Motobox.eu. Letošní ročník přivítal mnoho motorkářů a petrolheadů, včetně známého hudebního producenta Karla Havlíčka, malíře Maxima Havlíčka a dalších známých tváří nejen ze světa motorsportu.

„Moc děkuji všem, kteří s námi přijeli oslavit 100leté výročí BMW Motorrad. Prostředí a silnice Červenohorského sedla jsou fantastické, a ještě nám vyšlo krásné slunné počasí. Naše testovací motorky jak na silnici, tak na off-roadové části se prakticky nezastavily a stejně tomu bylo u kolegů z MINI, kteří byli opět s námi. Na stáncích našich partnerů bylo pěkně živo, stejně jako na doprovodném programu, kde nám Igor Brezovar vyprávěl zážitky z jeho cest nebo šestinásobný mistr republiky v trialu Martin Matějíček předváděl, kam až se dají posunout dovednosti jízdy na motorce. Myslím, že jsme si všichni akci užili, a už se těším na příští ročník,“ říká Petr Krajča, BMW Motorrad Manager.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit