Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Elektrizující nabídka operativního leasingu na BMW iX xDrive40.

BMW iX xDrive40 již za 23 490 Kč měsíčně se spoustou zajímavé výbavy a elektřinou na 15 000 km.

i20
·
BMW iX
·
BMW i
·
Ceny
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Praha. Elektrizující operativní leasing přináší čistě elektrické BMW iX xDrive40 již od 23 490 Kč bez DPH měsíčně včetně pojištění*. Součástí této nabídky je vůz vybavený Sportovním paketem a další nadstandardní výbavou v hodnotě 170 950 Kč vč. DPH. O bezstarostný dojezd v zimě i v létě se postará bezplatné roční dobíjení u více než 4000 nabíjecích bodů v České republice, které zpřístupňuje nabíjecí karta BMW Charging Card s kreditem v hodnotě 35 000 Kč vč. DPH. Součástí nabídky je také sada zimních pneumatik.  

O modelu BMW iX xDrive40.
Čistě elektrické SUV BMW iX xDrive40 zaujme kombinací luxusu, malé ekologické stopy a výkonu. Vůz pohání elektrický motor s výkonem 240 kW/326 k, který umožní dojezd více než 411 kilometrů na jedno nabití. Při nabíjení z vysokovýkonné nabíjecí stanice se dojezd prodlouží o 100 km za 8 minut, při nabíjení z rychlonabíjecí stanice je to pak 21 minut. Díky své důmyslné konstrukci se vyznačuje extrémně nízkou spotřebou energie. Zaujme i systém BMW iDrive. Přístup Shy Tech vytváří efekt, v němž jsou moderní technologie BMW iX ukryté v pozadí namísto toho, aby byly vystavené na odiv. Tuto neviditelnou inteligenci lze spatřit v mnoha řešeních exteriéru i interiéru, jako například u masky chladiče ve tvaru ledvinek.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW iX xDrive40 s pořizovací cenou 2 038 313 vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je určena pro podnikatele i nepodnikatele a je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km a s DPH činí 28 423 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel, GAP, jednu sadu zimních pneumatik a dobíjení na rok zdarma.

Podmínky dobíjení na rok zdarma: BMW autorizovaný partner Vám poskytne BMW Charging Card a voucher na kredit 35 000 Kč vč. DPH, což Vám v rámci tarifu Active a při průměrné spotřebě dle WLTP 21,1 kWh/100 km umožní nájezd 15 000 km.

Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30. 9. 2023. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 19,3–21,1 kWh/100 km, emise CO2 (kombinované): 0 g/km.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

BMW iX xDrive40: 
Kombinovaná spotřeba elektřiny: 22,5-19,4 kWh/100km WLTP; kombinované emise CO2: 0 g/km.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit