Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Elektrizující nabídka operativního leasingu na BMW iX xDrive40.

BMW iX xDrive40 již za 23 490 Kč měsíčně se spoustou zajímavé výbavy a elektřinou na 15 000 km.

i20
·
BMW iX
·
BMW i
·
Ceny
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. Elektrizující operativní leasing přináší čistě elektrické BMW iX xDrive40 již od 23 490 Kč bez DPH měsíčně včetně pojištění*. Součástí této nabídky je vůz vybavený Sportovním paketem a další nadstandardní výbavou v hodnotě 170 950 Kč vč. DPH. O bezstarostný dojezd v zimě i v létě se postará bezplatné roční dobíjení u více než 4000 nabíjecích bodů v České republice, které zpřístupňuje nabíjecí karta BMW Charging Card s kreditem v hodnotě 35 000 Kč vč. DPH. Součástí nabídky je také sada zimních pneumatik.  

O modelu BMW iX xDrive40.
Čistě elektrické SUV BMW iX xDrive40 zaujme kombinací luxusu, malé ekologické stopy a výkonu. Vůz pohání elektrický motor s výkonem 240 kW/326 k, který umožní dojezd více než 411 kilometrů na jedno nabití. Při nabíjení z vysokovýkonné nabíjecí stanice se dojezd prodlouží o 100 km za 8 minut, při nabíjení z rychlonabíjecí stanice je to pak 21 minut. Díky své důmyslné konstrukci se vyznačuje extrémně nízkou spotřebou energie. Zaujme i systém BMW iDrive. Přístup Shy Tech vytváří efekt, v němž jsou moderní technologie BMW iX ukryté v pozadí namísto toho, aby byly vystavené na odiv. Tuto neviditelnou inteligenci lze spatřit v mnoha řešeních exteriéru i interiéru, jako například u masky chladiče ve tvaru ledvinek.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW iX xDrive40 s pořizovací cenou 2 038 313 vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je určena pro podnikatele i nepodnikatele a je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km a s DPH činí 28 423 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel, GAP, jednu sadu zimních pneumatik a dobíjení na rok zdarma.

Podmínky dobíjení na rok zdarma: BMW autorizovaný partner Vám poskytne BMW Charging Card a voucher na kredit 35 000 Kč vč. DPH, což Vám v rámci tarifu Active a při průměrné spotřebě dle WLTP 21,1 kWh/100 km umožní nájezd 15 000 km.

Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30. 9. 2023. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 19,3–21,1 kWh/100 km, emise CO2 (kombinované): 0 g/km.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

BMW iX xDrive40: 
Kombinovaná spotřeba elektřiny: 22,5-19,4 kWh/100km WLTP; kombinované emise CO2: 0 g/km.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit