Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Designworks je partnerem při návrhu budovy Forbes International Tower v Egyptě.

+++ Administrativní výšková budova nastaví nový standard ekologicky šetrné architektury +++ Společnost Designworks byla pověřena vytvořením interaktivní fasády budovy +++ Podpis partnerské smlouvy v BMW Welt v Mnichově +++

Designworks
·
Technologie
·
BMW Group Design
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Mnichov. Designworks, inovační studio BMW Group, bylo osloveno developerem Magnom Properties, aby se podílelo na vytvoření emocionálně poutavého designu fasády nové budovy Forbes International Tower v Egyptě. Tato výšková budova se má stát milníkem v oblasti udržitelného rozvoje měst na Blízkém východě. Myšlenkou architektů Adriana Smithe a Gordona Gilla pro 230 metrů vysokou budovu bylo vytvořit jedinečnou moderní symbiózu mezi architekturou a životním prostředím. V souladu s tímto konceptem tým Designworks do svého návrhu zahrne takové prvky, jako je reflexe, osvětlení a digitální interaktivita, aby vznikl harmonický pocit vzájemného propojení mezi budovou, okolním prostředím a obyvateli, stejně jako s návštěvníky budovy.

Designworks se také ujme návrhu uživatelské cesty napříč všemi fyzickými a digitálními styčnými body nabíjecího parku pro elektromobily. Při tomto projektu bude tým přímo vycházet ze zkušeností BMW Group, které se zaměřují na potřeby zákazníka. Generální ředitel společnosti Magnom Properties Maged Marie k tomu říká: „Spolupráce se společností Designworks dokonale odpovídá naší vizi vytvořit naprosto výjimečný zážitek – zážitek, který integruje inovativní technologie a poskytne návštěvníkům zcela nový pocit z budovy, a to jak zvenčí, tak zevnitř.“

Administrativní 55patrová výšková budova, plánovaná ve spolupráci se společností Forbes, bude součástí nové administrativní a finanční čtvrti v Káhiře. S celkovou plochou více než 100 000 m2 nastaví nové měřítko pro udržitelnou architekturu. Zastřešujícím cílem je minimalizovat uhlíkovou stopu budovy a dosáhnout nejvyšších certifikátů pro ekologickou výstavbu.

„BMW Group byla prvním výrobcem automobilů na světě, který měl svého zástupce pro ochranu životního prostředí, a dnes je udržitelnost v centru pozornosti společnosti, a to zdaleka nejen v oblasti automobilů,“ vysvětluje Holger Hampf, šéf Designworks. „Jako dceřiná společnost BMW Group jsme hrdí na to, že se můžeme podílet na návrhu Forbes International Tower. Jsme pevně přesvědčeni, že vysoce kvalitní design může přispět ke změně myšlení a chování zákazníků, a podpořit tak jejich odpovědnější jednání.“

Dokončení Forbes International Tower v Egyptě je naplánováno na rok 2027. Další administrativní výškové budovy tohoto typu se plánují ve Spojených arabských emirátech a v Saúdské Arábii.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

JAPAN MOBILITY SHOW.

Tokyo. Follow the webcast of the BMW Group press conference at the Japan Mobility Show 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit