Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Vánoční radost na dvou kolech: tipy na vánoční dárky pro malé i velké motorkáře a fanoušky BMW Motorrad.

Také BMW Motorrad má tradičně připravenou širokou nabídku příslušenství a lifestylových doplňků, mnoho z nich může Vaše přátele a blízké potěšit pod vánočním stromkem.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. Také BMW Motorrad má tradičně připravenou širokou nabídku příslušenství a lifestylových doplňků, mnoho z nich může Vaše přátele a blízké potěšit pod vánočním stromkem. Vynikajícím společníkem na cesty může být třeba nepromokavý batoh a další zavazadla ze série Black Collection se svrchním materiálem z tarpaulinu (polyester s povlakem TPU) a nylonu. Patří mezi ně taška na nádrž, boční tašky a zadní taška, které poskytnou úložný objem od 5 do 60 l. 

Netradičním tipem jsou chytré a elegantní brýle ConnectedRide Smartglasses, které jsou motorkářským ekvivalentem head-up displeje. Do zorného pole řidiče promítají nejdůležitější údaje související s jízdou, jako je rychlost nebo navigační pokyny. K dostání jsou s výměnnými tónovanými a průhlednými skly ve dvou velikostech.

Nejnovější navigační systém ConnectedRide Navigator najde cestu, doporučí nejzajímavější objekty, poslouží jako centrální komunikační systém a jednoduše by neměl chybět žádnému motorkáři. Díky propojení s cloudem BMW se automaticky synchronizuje s aplikací BMW Motorrad Connected. Je vhodný pro všechny motocykly BMW Motorrad s multiovladačem vyráběné od roku 2014. Stačí zacvaknout, zaaretovat a vyrazit!

Příznivci užívání chytrého telefonu na cestách se neobejdou bez držáku chytrého telefonu – ConnectedRide Cradle. Vložte mobilní telefon do držáku a prostřednictvím aplikace BMW Motorrad Connected je připraven přístup k navigaci. Mobilní telefon je indukčně dobíjen a jezdec ho může ovládat multiovladačem na řídítkách. Držák ConnectedRide Cradle je vhodný pro téměř všechny mobilní telefony, včetně iPhone 14.

Obzvláště v zimním období se bude hodit nabíječka BMW Motorrad. Je vhodná pro konvenční olověné, bezúdržbové (GEL/AGM) i lithium-iontové baterie. Umožňuje nejen nabíjení, ale také mikroprocesorem řízené plně automatické udržování nabití a péči o všechny originální lithium-iontové startovací 12V baterie BMW Motorrad s nábojem od 6 do 60 Ah.

Co může být hezčího než dělit se o dojmy z jízdy se svým spolujezdcem nebo dokonce s celou skupinou? Komunikační systém ConnectedRide Com U1 kompatibilní se všemi přilbami BMW Motorrad umožňuje konverzovat, poslouchat hudbu v HD kvalitě nebo naslouchat pokynům navigace. Komunikace je možná buď přes Bluetooth s dosahem až 2 km, nebo Mesh s dosahem až 8 km na volném prostranství. 

Každý motocykl si zaslouží exkluzivní parkovací místo. To vytvoříte pomocí koberce pod motocykl BMW Motorrad s tematikou motorsportu nebo 100 let BMW Motorrad. Protiskluzové a protipožární materiály zajistí prvotřídní ochranu podlahy rovněž před skvrnami od oleje a benzínu. K dostání v rozměrech 250 x 105 a 280 x 140 cm. A pro opravdové nadšence – koberec M splňuje směrnice FIM a může být použit na závodech.

Pro příznivce offroadu i případné začátečníky je připravený zážitek v podobě tréninkových jízd v terénu u motoškoly Přijďte se Projet, která je oficiálním partnerem BMW Motorrad. Účastník se během několika hodin sveze na nejnovějších motocyklech BMW, včetně BMW R 1300 GS a F 900 GS, na předem zvolené motokrosové trati. Při platbě na účet a s použitím promo kódu BMWVánoce v poznámce při objednávce získá zájemce 10% slevu. 

Pro malé i velké motorkáře je jistě skvělým dárkem model motocyklu v měřítku 1:10. Všechny modely ohromí kvalitou zpracování i smyslem pro detail.

Dalším skvělým dárkem pro malé nadšence a motorkáře je dětský elektrický motocykl BMW R 1200 GS ve žluté barvě. Věrná kopie s elektrickým pohonem, klaksonem, funkčními světlomety a odkládacími bočními kufry je zárukou prvotřídní radosti z jízdy. Motocykl je vhodný pro děti od 3 do 5 let.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

21 March - 09:00 AM CET.
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit