Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Vánoční radost na dvou kolech: tipy na vánoční dárky pro malé i velké motorkáře a fanoušky BMW Motorrad.

Také BMW Motorrad má tradičně připravenou širokou nabídku příslušenství a lifestylových doplňků, mnoho z nich může Vaše přátele a blízké potěšit pod vánočním stromkem.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. Také BMW Motorrad má tradičně připravenou širokou nabídku příslušenství a lifestylových doplňků, mnoho z nich může Vaše přátele a blízké potěšit pod vánočním stromkem. Vynikajícím společníkem na cesty může být třeba nepromokavý batoh a další zavazadla ze série Black Collection se svrchním materiálem z tarpaulinu (polyester s povlakem TPU) a nylonu. Patří mezi ně taška na nádrž, boční tašky a zadní taška, které poskytnou úložný objem od 5 do 60 l. 

Netradičním tipem jsou chytré a elegantní brýle ConnectedRide Smartglasses, které jsou motorkářským ekvivalentem head-up displeje. Do zorného pole řidiče promítají nejdůležitější údaje související s jízdou, jako je rychlost nebo navigační pokyny. K dostání jsou s výměnnými tónovanými a průhlednými skly ve dvou velikostech.

Nejnovější navigační systém ConnectedRide Navigator najde cestu, doporučí nejzajímavější objekty, poslouží jako centrální komunikační systém a jednoduše by neměl chybět žádnému motorkáři. Díky propojení s cloudem BMW se automaticky synchronizuje s aplikací BMW Motorrad Connected. Je vhodný pro všechny motocykly BMW Motorrad s multiovladačem vyráběné od roku 2014. Stačí zacvaknout, zaaretovat a vyrazit!

Příznivci užívání chytrého telefonu na cestách se neobejdou bez držáku chytrého telefonu – ConnectedRide Cradle. Vložte mobilní telefon do držáku a prostřednictvím aplikace BMW Motorrad Connected je připraven přístup k navigaci. Mobilní telefon je indukčně dobíjen a jezdec ho může ovládat multiovladačem na řídítkách. Držák ConnectedRide Cradle je vhodný pro téměř všechny mobilní telefony, včetně iPhone 14.

Obzvláště v zimním období se bude hodit nabíječka BMW Motorrad. Je vhodná pro konvenční olověné, bezúdržbové (GEL/AGM) i lithium-iontové baterie. Umožňuje nejen nabíjení, ale také mikroprocesorem řízené plně automatické udržování nabití a péči o všechny originální lithium-iontové startovací 12V baterie BMW Motorrad s nábojem od 6 do 60 Ah.

Co může být hezčího než dělit se o dojmy z jízdy se svým spolujezdcem nebo dokonce s celou skupinou? Komunikační systém ConnectedRide Com U1 kompatibilní se všemi přilbami BMW Motorrad umožňuje konverzovat, poslouchat hudbu v HD kvalitě nebo naslouchat pokynům navigace. Komunikace je možná buď přes Bluetooth s dosahem až 2 km, nebo Mesh s dosahem až 8 km na volném prostranství. 

Každý motocykl si zaslouží exkluzivní parkovací místo. To vytvoříte pomocí koberce pod motocykl BMW Motorrad s tematikou motorsportu nebo 100 let BMW Motorrad. Protiskluzové a protipožární materiály zajistí prvotřídní ochranu podlahy rovněž před skvrnami od oleje a benzínu. K dostání v rozměrech 250 x 105 a 280 x 140 cm. A pro opravdové nadšence – koberec M splňuje směrnice FIM a může být použit na závodech.

Pro příznivce offroadu i případné začátečníky je připravený zážitek v podobě tréninkových jízd v terénu u motoškoly Přijďte se Projet, která je oficiálním partnerem BMW Motorrad. Účastník se během několika hodin sveze na nejnovějších motocyklech BMW, včetně BMW R 1300 GS a F 900 GS, na předem zvolené motokrosové trati. Při platbě na účet a s použitím promo kódu BMWVánoce v poznámce při objednávce získá zájemce 10% slevu. 

Pro malé i velké motorkáře je jistě skvělým dárkem model motocyklu v měřítku 1:10. Všechny modely ohromí kvalitou zpracování i smyslem pro detail.

Dalším skvělým dárkem pro malé nadšence a motorkáře je dětský elektrický motocykl BMW R 1200 GS ve žluté barvě. Věrná kopie s elektrickým pohonem, klaksonem, funkčními světlomety a odkládacími bočními kufry je zárukou prvotřídní radosti z jízdy. Motocykl je vhodný pro děti od 3 do 5 let.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24/25 April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024; with the World Premieres of the new MINI Aceman and the new BMW i4.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit