Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Financial Services podporuje získání příspěvku až 200 000 Kč na nákup elektrického vozu BMW nebo MINI.

+++ BMW Financial Services Czech Republic je partnerem NRB pro program Záruka Elektromobilita +++ Zvýhodnění až 200 000 Kč na elektrické vozy BMW a MINI splňující kritéria a financované od BMW Financial Services +++ Jak pro nové, tak pro ojeté vozy +++ Atraktivní podnikatelské úvěry na vozy BMW a MINI

BMW i
·
Společnost
·
Ceny
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 363,59 KB)
  
Photos(8x, 84,89 MB)

Praha. 

BMW Financial Services Czech Republic s.r.o.je partnerem programu Národní rozvojové banky (NRB) Záruka Elektromobilita, v jehož rámci lze získat finanční příspěvek ve výši až 200 000 Kč na nákup čistě elektrického vozu BMW nebo MINI, stejně jako příspěvek až 50 000 Kč na AC nabíjecí stanici a až 150 000 Kč na DC nabíjecí stanici. To znamená, že BMW Financial Services, specializující se na financování a pojištění vozů BMW a MINI, bude díky garanci od NRB poskytovat speciálně zvýhodněné úvěry pro elektrické vozy BMW a MINI. V případě značky BMW lze finanční dotaci nového podpůrného programu použít na nákup vybraných typů modelových řad BMW i4, BMW i5, BMW iX1, BMW iX2, BMW iX3 a BMW iX, a to s maximální cenou 1,5 milionu Kč bez DPH. U značky MINI se jedná o elektrické verze nového MINI Countryman a nového MINI Cooper. 

Více informací o konkrétních modelech i způsobu čerpání podpory poskytnou autorizovaní dealeři obou značek. Užitečné informace k programu naleznete také zde: www.nrb.cz/produkt/elektromobilita/.

Více o programu Záruka Elektromobilita poskytovaném Národní rozvojovou bankou.

Žádosti v rámci programu Záruka Elektromobilita, který připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu a který bude financován ze zdrojů Národního plánu obnovy, přijímá od 18. března 2024 Národní rozvojová banka (NRB). Program nabízí poskytnutí bezplatné záruky k úvěru na nákup elektromobilů, vozidel na vodíkový pohon a dobíjecích stanic. Po doložení vlastnictví vozidla mohou firmy a podnikatelé získat finanční příspěvek ve výši až 200 tisíc korun na vozidlo kategorie N1 a až 150 tisíc korun na dobíjecí stanici.

Podporovány jsou osobní vozy, které nemusí být nutně nové, protože podmínky splňuje také vozidlo, jež bude dodáno do šesti měsíců ode dne prvního uvedení do provozu a najeto bude mít méně než 6000 kilometrů. To znamená, že se podpora vztahuje i na některé vozy z programu ojetých vozů BMW Premium Selection a MINI Next financované prostřednictvím BMW Financial Services.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24/25 April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit