Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW ///M Day 2024: Největší sraz vozů BMW M ve střední Evropě. 29. března na Autodromu Most.

+++ Osmý ročník tradičního srazu Czech M Clubu očekává rekordní účast +++ Volné jízdy na okruhu pro zaregistrované účastníky +++ Spanilá jízda +++ Vstup pro veřejnost zdarma +++

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Most. V pátek 29. března 2024 proběhne na Autodromu Most další ročník setkání majitelů a fanoušků vozů BMW M – BMW ///M Day 2024. Osmý ročník opět pořádá Czech M Club za podpory BMW Group Česká republika. V letošním roce se očekává rekordní účast, přesahující 200 vozů BMW M. 

Kromě samotného setkání v paddocku Autodromu Most budou mít registrovaní zájemci za poplatek 6000 Kč možnost jízd na okruhu. K dispozici budou profesionální BMW instruktoři. Pod taktovkou Šenkýř Motorsport v kooperaci se závodním oddělením BMW Motorsport bude připravena prezentace a taxi jízdy v závodních vozech BMW M4 GT3 a GT4. K vidění současně budou nejžhavější novinky z dílny BMW M v podobě například modelů BMW M3 Competition Touring, BMW i7 M70, BMW M4 Competition, BMW X2 M35i či BMW XM. Vystaveny budou také všechny tři M motocykly BMW Motorrad: BMW M 1000 XR, BMW M 1000 RR a BMW M 1000 R.

BMW ///M Day 2024 začíná v 9 hodin, kdy se začnou sjíždět účastníci, a současně začnou dopolední jízdy na závodní trati. Ve 13 hodin proběhne tradiční spanilá jízda na okruhu. Poté bude okruh až do 18 hodin opět otevřen pro volné jízdy.

Registrace jízd a více informací na: czechmclub.cz 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit