Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW ///M Day 2024: Největší sraz vozů BMW M ve střední Evropě. 29. března na Autodromu Most.

+++ Osmý ročník tradičního srazu Czech M Clubu očekává rekordní účast +++ Volné jízdy na okruhu pro zaregistrované účastníky +++ Spanilá jízda +++ Vstup pro veřejnost zdarma +++

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Most. V pátek 29. března 2024 proběhne na Autodromu Most další ročník setkání majitelů a fanoušků vozů BMW M – BMW ///M Day 2024. Osmý ročník opět pořádá Czech M Club za podpory BMW Group Česká republika. V letošním roce se očekává rekordní účast, přesahující 200 vozů BMW M. 

Kromě samotného setkání v paddocku Autodromu Most budou mít registrovaní zájemci za poplatek 6000 Kč možnost jízd na okruhu. K dispozici budou profesionální BMW instruktoři. Pod taktovkou Šenkýř Motorsport v kooperaci se závodním oddělením BMW Motorsport bude připravena prezentace a taxi jízdy v závodních vozech BMW M4 GT3 a GT4. K vidění současně budou nejžhavější novinky z dílny BMW M v podobě například modelů BMW M3 Competition Touring, BMW i7 M70, BMW M4 Competition, BMW X2 M35i či BMW XM. Vystaveny budou také všechny tři M motocykly BMW Motorrad: BMW M 1000 XR, BMW M 1000 RR a BMW M 1000 R.

BMW ///M Day 2024 začíná v 9 hodin, kdy se začnou sjíždět účastníci, a současně začnou dopolední jízdy na závodní trati. Ve 13 hodin proběhne tradiční spanilá jízda na okruhu. Poté bude okruh až do 18 hodin opět otevřen pro volné jízdy.

Registrace jízd a více informací na: czechmclub.cz 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24/25 April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024; with the World Premieres of the new MINI Aceman and the new BMW i4.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit