Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Nowe BMW X7.

Luksus w nowym wymiarze: pierwsze BMW X7 łączy w sobie prezencję, ekskluzywność i komfort modelu klasy luksusowej z wszechstronnymi właściwościami jezdnymi Sports Activity Vehicle (SAV).

G07
·
X7
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

The first-ever BMW X7 - Product highlights (10/2018).

The first-ever BMW X7 - Product highlights (10/2018).

The first-ever BMW X7 - Product highlights (10/2018).

The first-ever BMW X7 - Product highlights (10/2018).

The first-ever BMW X7 - Product highlights (10/2018).

The first-ever BMW X7 - Product highlights (10/2018).

The first-ever BMW X7 - Product highlights (10/2018).

 

  • Luksus w nowym wymiarze: pierwsze BMW X7 łączy w sobie prezencję, ekskluzywność i komfort modelu klasy luksusowej z wszechstronnymi właściwościami jezdnymi Sports Activity Vehicle (SAV). Produkcja w zakładach BMW w Spartanburgu (USA). Wprowadzenie na rynek w marcu 2019 r.
  • Największy model BMW X o długość 5151 mm, szerokości 2000 mm, wysokości 1805 mm i rozstawie osi 3105 mm. Klarowna i precyzyjna stylistyka. Wyrazisty, niezwykle reprezentacyjny front, duże powierzchnie szyb, duży prześwit, długa linia dachu, dwuczęściowa klapa tylna. Ekskluzywny design z wieloma elementami chromowanymi. Reflektory diodowe w standardzie, światła laserowe BMW jako opcja.
  • Duża przestrzeń na trzech rzędach siedzeń. Siedem miejsc w standardzie. Środkowy rząd opcjonalnie z dwoma indywidualnymi fotelami komfortowymi. Pełna wygoda również w trzecim rzędzie z podłokietnikami, uchwytami na napoje, gniazdami USB. Wszystkie fotele regulowane elektrycznie. Skóra Vernasca w wyposażeniu standardowym. Możliwość zwiększenia pojemności bagażnika z 326 do 2120 l.
  • 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich w wyposażeniu standardowym, 21- i 22-calowe obręcze kół ze stopów lekkich w wyposażeniu dodatkowym.
  • Ukierunkowana personalizacja dzięki stylistyce Pure Excellence i pakietowi sportowemu M oraz przeznaczonej dla tego modelu ofercie BMW Individual.
  • 4-strefowa klimatyzacja automatyczna, oświetlenie ambientowe i trzyczęściowy szklany dach panoramiczny w standardzie. 5-strefowa klimatyzacja automatyczna, pakiet Ambient Air, panoramiczny szklany dach Sky Lounge, elementy obsługi z aplikacjami szklanymi, system Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound oraz system rozrywki z tyłu Professional w wyposażeniu dodatkowym.
  • Pneumatyczne zawieszenie obu osi i adaptacyjny układ jezdny z elektronicznym sterowaniem amortyzatorów w wyposażeniu standardowym. Zintegrowany aktywny układ kierowniczy i Executive Drive Pro z aktywną stabilizacją przechyłów bocznych. Sportowy mechanizm różnicowy M w wyposażeniu standardowym BMW X7 M50d (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 7,4 – 7,0 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 193 – 185 g/km) i opcjonalnie w BMW X7 xDrive50i (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 11,4 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 261 g/km) i BMW X7 xDrive40i (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 9,0 – 8,7 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 205 – 198 g/km). Opcjonalny pakiet Offroad umożliwia za naciśnięciem przycisku wybór trybów jazdy xSand, xGravel, xRocks i xSnow.
  • Kompletny wybór nowoczesnych systemów wspomagających kierowcę (dostępność zależy od kraju). Aktywny regulator prędkości z funkcją Stop & Go, system asystujący kierowcy: asystent kierowania i pasa ruchu, ostrzeganie przy zmianie pasa ruchu i ostrzeganie przed zjechaniem z pasa ruchu, asystent pasa ruchu i ochrona przed kolizją boczną, asystent omijania, ostrzeganie przed ruchem poprzecznym, przed pierwszeństwem przejazdu i przed jazdą pod prąd. Kolorowy wyświetlacz BMW Head-Up najnowszej generacji. Asystent parkowania, w tym kamera cofania z asystent cofania w wyposażeniu standardowym.
  • BMW Live Cockpit Professional z systemem operacyjnym BMW 7.0 w wyposażeniu standardowym. W pełni cyfrowy zestaw wskaźników i monitor pokładowy, oba o przekątnej 12,3 cala. BMW Operating System 7.0 umożliwia intuicyjną i multimodalną obsługę za pomocą ekranu dotykowego, kontrolera iDrive, przycisków na kierownicy, sterowania głosem i gestami.
  • Inteligentny asystent osobisty BMW jako cyfrowy współpasażer i ekspert samochodowy oraz jako element aktywujący funkcję In-Car Experiences. Obsługa za pomocą naturalnej mowy (język angielski). BMW Digital Key umożliwia dostęp do pojazdu i uruchamianie silnika za pośrednictwem smartfona. Zdalna aktualizacja oprogramowania do aktualizacji funkcji pojazdu „over the air”.

 

Wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii ustalane są zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 715/2007 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

 

Wartości zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. W tych pojazdach podatki i inne opłaty samochodowe uwzględniające (również) emisję CO2 mogą być obliczane na podstawie innych wartości niż podane.

 

Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

Spalanie i emisja CO2

BMW X7 xDrive40i: zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 9.0 – 8.7 l/100 km,
emisja CO2 w cyklu mieszanym: 205 – 198 g/km, norma emisji spalin: EU6d-TEMP

BMW X7 xDrive30d: zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6.8 – 6.5 l/100 km,
emisja CO2 w cyklu mieszanym: 178 – 171 g/km, norma emisji spalin: EU6d-TEMP

BMW X7 M50d :zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 7.4 – 7.0 l/100 km
emisja CO2 w cyklu mieszanym: 193 – 185 g/km, norma emisji spalin: EU6d-TEMP

 

Wartości dotyczące osiągów, zużycia paliwa i emisji spalin to wartości tymczasowe.

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

21 March - 09:00 AM CET.
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

 

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie