Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Trvale udržitelné struktury budoucnosti: Reorganizace divize BMW Group Design.

Jozef Kabaň novým šéfdesignérem značky Rolls-Royce +++ Domagoj Dukec přebírá pozici šéfdesignéra BMW +++ Van Hooydonk: „Znamení budoucího směru“ +++

Rolls-Royce
·
Products
·
Lidé
·
Design, koncepty a studie
·
BMW Design
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~60,53 KB)
  
Photos(1x, ~3,54 MB)

Mnichov. BMW Group reorganizuje své designové oddělení a podniká další kroky směrem k trvale udržitelným a přehlednějším strukturám ve vedení. Jozef Kabaň, dosavadní šéf designu BMW, přebírá s účinností od 1. dubna úlohu šéfdesignéra značky Rolls-Royce. Domagoj Dukec, dřívější šéfdesignér BMW i a BMW M, převezme s účinností od 1. dubna odpovědnost za design celé značky BMW. Tímto systematickým sloučením odpovědnosti se design BMW ještě důsledněji zaměří směrem k moderním produktům s výrazným charakterem. 

„Reorganizace divize BMW Group Design je signálem naší budoucí orientace. Nová struktura zajistí vyšší efektivitu, rychlost a flexibilitu v našem designovém procesu. Nové odpovědnosti určí směr jednotlivých značek a přizpůsobí je budoucím požadavkům,“ uvedl v pátek Adrian van Hooydonk, šéfdesignér BMW Group.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit