Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW CSEU Grand Media Tour 2019.

Originální premiéra pro nové BMW X7 a nové BMW řady 7 v regionu střední a východní Evropy. 5000 kilometrů a 144 novinářů z 36 zemí.

G07
·
Řada 7
·
Společnost
·
Product placement
·
X7
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 60,87 KB)
  
Photos(52x, 56,85 MB)

Praha. Originální způsoby prezentace nových modelů a vizí vhodně ladí s inovativní DNA BMW Group. Kromě velkolepé úspěšné akce #NEXTGen 19, která se konala koncem června v mnichovském BMW Welt, byl připraven unikátní vstup na trh v regionu střední a východní Evropy pro nové BMW X7 a BMW řady 7. V rámci akce BMW CSEU Grand Media Tour 2019 absolvovalo 12 vozů celkovou vzdálenost téměř 5000 kilometrů, během nichž se za jejich volanty vystřídalo 144 novinářů z 36 zemí. Trasa byla rozdělena na několik etap a startovala 27. května v Polsku, pokračovala přes Českou republiku na Slovensko, dále do Maďarska a Bulharska až do cíle v Řecku.

V každé zemi se posádky podívaly na zajímavá místa a ochutnaly kvalitní lokální kuchyni. Luxusnímu charakteru prezentovaných vozidel odpovídal také výběr všech navštívených míst, v nichž se maximální důraz kladl především na kvalitu poskytovaných služeb a specifickou atmosféru. Pojetí luxusu je totiž v případě nových modelů BMW X7 a BMW řady 7 velmi specifické a není dáno jen maximálním komfortem, bezpečností nebo inteligentními asistenčními systémy. Je pro něj typická právě atmosféra, jež vytvoří z cestování výjimečný zážitek prostřednictvím pobytu v propracovaném interiéru, ale také fascinujícími jízdními vlastnostmi. V České republice vedla trasa z polských hranic u Náchoda přes Hradec Králové, Prahu a Herálec do Brna a odtud do Bratislavy. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit