Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Kolekce BMW Motorrad Heritage Collection 2020.

BMW Motorrad rozšiřuje své aktivity v segmentu historických motocyklů Heritage a poprvé uvádí na trh vlastní kolekci Ride & Style. Kolekce BMW Motorrad Heritage Collection 2020 obsahuje celou řadu nových položek, od kožených bund přes džínové oblečení až po motocyklové rukavice a unikátní boty.

Oblečení jezdců
·
Motocykly BMW Ride
·
Motocykly BMW Style
·
Historie
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~61,61 KB)
  
Photos(114x, 586,26 MB)

Mnichov. BMW Motorrad rozšiřuje své aktivity v segmentu historických motocyklů Heritage a poprvé uvádí na trh vlastní kolekci Ride & Style. Kolekce BMW Motorrad Heritage Collection 2020 obsahuje celou řadu nových položek, od kožených bund přes džínové oblečení až po motocyklové rukavice a unikátní boty.

Nová kolekce Heritage, inspirovaná nadčasově klasickými a ikonickými detaily BMW Motorrad, kombinuje tradiční styl s tím nejlepším, co moderní a autentické lifestylové oblečení pro motocyklisty nabízí. Všechny použité materiály a textilie jsou robustní a odolné a splňují nejvyšší standardy v oblasti bezpečnosti a funkčnosti.

Celá kolekce se nese v duchu slavné barevné kombinace raných klasických motocyklů – výrazných černých kovových dílů zdobených jemnými dvojitými bílými linkami, tzv. TwinStripes. Součástí designu je také originální označení a kovový znak BMW. Detaily v barvě mědi a vizuální akcenty těchto oděvů se vracejí k materiálům používaným na klasických motocyklech BMW. Nová kolekce oslavuje historii společnosti BMW Motorrad a její dlouhodobou vášeň pro jízdu na motocyklu.

Historie BMW Motorrad sahá do roku 1923. Prvním sériově vyráběným motocyklem BMW byl model R32 poháněný atmosféricky plněným vzduchem chlazeným dvouválcem s protiběžnými písty. V roce 1978 se BMW Motorrad stalo průkopníkem ve zcela nové oblasti, když jako jeden z prvních výrobců sériových motocyklů na světě představilo svůj vlastní sortiment vybavení pro motorkáře.

Segment historických motocyklů Heritage byl založen v roce 2014 uvedením modelu BMW R NineT a od té doby se stal jedním z nejdůležitějších segmentů produkce BMW Motorrad. V příštím roce bude tento segment expandovat do zcela nových dimenzí. BMW Motorrad na druhou polovinu roku 2020 oznámilo zahájení výroby sériového motocyklu, kterým vstoupí do kategorie Cruiser.

Kolekce BMW Motorrad Heritage bude k dispozici od ledna 2020. Kromě této kolekce budou na motosalonu EICMA 2019 v Miláně představeny všechny další nové produkty příslušenství BMW Motorrad Rider Equipment.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit

BMW Group Streaming

LIVE STREAMING.

Open Streaming Page

Here you can see the on-demand streams of the latest BMW Group press events. 

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit