Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Group Česká republika má nového obchodního ředitele.

Od srpna 2020 nastoupil na funkci obchodního ředitele Miloslav Langer.

Lidé
·
Další lidé u BMW Group
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~102,05 KB)
  
Photos(1x, ~3,3 MB)

Praha. Od srpna 2020 nastoupil na pozici prodejního ředitele BMW Group Česká republika Miloslav Langer, který tuto pozici po více než třech letech přebírá od Rolfa Pekaře. 

Miloslav Langer je zkušený manažer s dlouholetou lokální a mezinárodní zkušeností v oblasti automotive, značkového financování a automotive bankovnictví. Po absolvování VŠE v roce 2003 pracoval krátce pro značku Mercedes-Benz Financial Services v Praze v oblasti řízení rizik. V roce 2006 přestoupil k BMW Group Czech Republic, zastával pozici Country Managera BMW Financial Services a byl odpovědný za řízení kooperace s UniCredit Leasing.

V roce 2010 se přesunul do centrály BMW v Mnichově a byl součástí týmu, který připravoval projekt skladového financování pro region střední a východní Evropy. Poté nastoupil v Salzburgu k BMW Austria Bank a v roce 2015 převzal pozici Head of Commercial Finance, kde měl na starosti financování skladových zásob autorizovaných partnerů BMW Group v Rakousku, České republice, Slovensku, Maďarsku a Slovinsku.

„Na novou práci se těším,“ říká Miloslav Langer. „V České republice je moderní a kvalitní dealerská síť. Široké modelové portfolio reflektuje aktuální trendy v elektromobilitě a dlouhodobé udržitelnosti. Velice mě těší založení vlastní leasingové společnosti BMW Financial Services Czech Republic, ve které vidím významný potenciál pro další růst prodejů vozů BMW.“

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit