Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Akreditace novinářů. IAA MOBILITY v Mnichově se mění z běžného autosalonu na přehlídku mobility.

+++ Počet akreditací je omezen z důvodu opatření proti šíření nemoci covid-19. +++ Tiskové a mediální dny se budou konat 6. a 7. září 2021 od 9 do 18 hodin +++ Oficiální zahajovací den proběhne 7. září +++

Autosalony
·
Europe
·
Munich
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Mnichov. IAA MOBILITY se mění z běžného autosalonu na přehlídku mobility, která mezinárodnímu publiku poskytne ucelený obraz mobility budoucnosti. Počet akreditací je omezen z důvodu opatření proti šíření nemoci covid-19. Zde je přímý přístup k akreditacím na letošní IAA Mobility v Mnichově.

Tiskové a mediální dny se budou konat 6. a 7. září od 9 do 18 hodin, pro veřejnost se IAA Mobility otevře 7. září v 9 hodin. Po akreditaci budou mít zástupci médií přístup do všech sekcí od 6. do 12. září. Novináři jsou rovněž zváni k účasti na konferenci o mobilitě konané v rámci IAA Mobility ve dnech 7. až 10. září a také na dialog v novém formátu Open Space.

Více o IAA Mobility v Mnichově je k dispozici v již dříve vydané tiskové zprávě zde.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit