Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

U příležitosti autosalonu IAA vysílá BMW Group silné vizuální prohlášení o udržitelnosti, cirkulární ekonomice a elektromobilitě. Světelná show promítá své poselství na správní budovu BMW, známý Čtyřválec.

+++ BMW Group využívá příležitosti, kterou jí nabízí výstava IAA Mobility 2021 v domovském Mnichově, aby předala vizionářské poselství o udržitelnosti a cirkulární ekonomice +++ Světelná show jako součást programu veřejných akcí v hlavním městě Bavorska +++ Symbol dialogu se společností – lokálně v Mnichově, digitálně po celém světě

Autosalony
·
Společnost
·
Europe
·
Munich
·
Životní prostředí
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Mnichov. Včera večer, 3. září 2021, se u příležitosti výstavy IAA Mobility 2021 rozzářil vnější plášť sídla BMW Group v Mnichově velkolepou světelnou show. Na světoznámou architektonickou ikonu ve tvaru čtyřválce byly promítány čtyři různé animace zabývající se přechodem k budoucí mobilitě. Aktuální poselství BMW Group zprostředkovávala 99 metrů vysoká budova v podobě silně expresivních, jasně barevných animovaných sekvencí. Světelnou show mohli návštěvníci vidět přímo na místě a zároveň byla mnohokrát sdílena v digitálním světě. Jedna z animací vizualizuje přechod od spalovacího motoru k elektromobilitě. Další sekvence je věnována cirkulární ekonomice. Na konci této sekvence se objevují následující slova: „VÍTEJTE NA IAA. POJĎME SI UKÁZAT NOVÝ DNEŠEK.“ O hudební doprovod světelné show se postaral tvůrce filmové hudby a držitel Oscara Hans Zimmer.

Věž se osvětluje více než 16 miliony pixelů z 36 projektorů.
Premiéra světelné show pro IAA začala 3. září ve 21:30 a další projekce jsou naplánovány na následující dny. Show, do níž je zapojeno 36 projektorů s více než 16 miliony pixelů, se skládá ze čtyř animací promítaných postupně na tři strany fasády budovy. Kompletní série čtyř scénářů trvá přibližně čtyři a půl minuty. Poté se show znovu rozběhne a nakonec pro tento den skončí ve 23 hodin. Návštěvníci mají mimořádně působivý výhled na tuto jedinečnou iluminaci z budovy BMW Welt a BMW Muzea. Po dobu konání výstavy IAA Mobility 2021 se na těchto a dalších místech v okolí sídla BMW a také v centru Mnichova budou konat další veřejné akce týkající se mobility budoucnosti. Díky novému konceptu akcí „Open Space“ IAA poprvé opustí výstavní haly a zapojí se do diskuse s občany na téma mobility budoucnosti. Jedním z příkladů je BMW Circular Lab, kde návštěvníci pod hesly „RE:THINK, RE:USE, RE:DUCE and RE:CYCLE“ budou objevovat budoucnost udržitelné mobility. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit