Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW M bylo součástí Ecce Homo 2022 ve Šternberku.

Letošní 41. ročník Mistrovství Evropy v závodech do vrchu ve Šternberku oživily vozy jako například BMW X3 M Competition, BMW M5 Competition, BMW M240i xDrive Coupé nebo BMW i4 M50.

Product placement
·
Autosalony
·
Společnost
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Šternberk. O víkendu 27.–29. května 2022 se uskutečnil 41. ročník Mistrovství Evropy Ecce Homo ve Šternberku. Letos je to již 117 let od prvního závodu konaného na zdejší trati a i letos se ho jako již tradičně prostřednictvím olomouckého BMW Autorizovaného Dealera, společnosti Cartec, zúčastnilo i BMW M. V průběhu předváděcích jízd se na závodní trati představily čtyři výrazné M modely BMW, pocházející od BMW M GmbH, které letos slaví 50. výročí svého vzniku. Nepřehlédnutelné bylo například BMW M4 Cabrio s pohonem M xDrive nebo BMW X3 M Competition, které nabízí nejvyšší úroveň jízdní dynamiky s maximálním výkonem a jedinečným projevem na závodním okruhu. Dále se představil vysokovýkonný sportovní sedan BMW M5 Competition a v neposlední řadě BMW M240i xDrive Coupé s dechberoucí agilitou.

Slavnostní zahájení závodu proběhlo v pátek 27. května v 18 hodin na Hlavním náměstí ve Šternberku, kde také po celý víkend probíhal doprovodný program. Na sobotu byly naplánovány tréninky, přičemž samotný závod proběhl v neděli 29. května.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit