Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Schopnosti ve výjimečném stylu: MINI Cooper S Clubman edice Untold.

MINI Cooper S Clubman je důkazem toho, jak může moderní interpretace koncepce karoserie shooting-brake propojit tradici s progresivními vlastnostmi. Lifestylová edice Untold nyní podtrhuje důmyslnou rafinovanost designu tohoto vozu novou černou barvou karoserie Midnight Black.

MINI Clubman
·
MINI
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Mnichov. Nezaměnitelný vzhled MINI Clubman charakterizuje jedinečná koncepce karoserie se čtyřmi dveřmi, mimořádně dlouhá linie střechy a křídlové dveře do zavazadlového prostoru v zadní části. Díky specifickým designovým prvkům edice Untold se tomuto prostornému a výjimečně praktickému vozu daří působit mimořádně charismatickým dojmem. Nově je MINI Cooper S Clubman (kombinovaná spotřeba paliva: 7,1–6,7 l/100 km, kombinované emise CO2: 161–152 g/km, podle WLTP) edice Untold k dispozici v nové černé barvě karoserie Midnight Black.

Všestrannou funkčnost MINI Cooper S Clubman charakterizuje interiér s pěti místy k sezení a velkorysý a variabilní zavazadlový prostor, který lze zvětšit z 360 až na 1250 litrů. Edice Untold spojuje příkladnou každodenní praktičnost speciálního modelu se stylově sportovním vzhledem. Nový černý lak Midnight Black podtrhuje dynamický design předního a zadního nárazníku pocházejícího z aerodynamického kitu John Cooper Works. Nová barva karoserie, doplněná černým lemem spodní části karoserie a výřezů blatníků, umocňuje výrazný design vozu s karoserií typu shooting-brake. Zážehový čtyřválec o výkonu 131 kW/178 k zrychlí z 0 na 100 km/h za 7,2 s.

Sportovní charakter MINI Cooper S Clubman v edici Untold zvýrazňuje pět úzkých sportovních pruhů, které jsou umístěny rovnoběžně vedle sebe a vedou uprostřed kapoty a střechy. Grafický vzor pruhů je jedním ze specifických rysů edice Untold. Je použit také na bočních ozdobách, v logu promítaném z vnějších zrcátek na zem a na prahových lištách v mosazné barvě Refined Brass.

Tato barva se objevuje rovněž v designu 18palcových kol z lehké slitiny, navržených výhradně pro vůz této edice. Dvoubarevná kola v designu Untold Spoke kombinují černý lak Jet Black a mosazný Refined Brass.

Exkluzivní prostředí interiéru
Černá kožená sportovní sedadla v provedení MINI Yours Leather Lounge Carbon Black přenášejí sebevědomou auru exteriéru do interiéru. Podsvícené obložení interiéru a exkluzivně navržené povrchy interiéru s výrazným pruhovaným vzorem v kombinaci s okolím výdechů ventilace připomínajícím ušlechtilou mosaz jsou poutavými doplňky vnitřního prostoru.

Mimořádně bohatou standardní výbavu MINI Clubman v edici Untold navíc od listopadu 2022 rozšíří MINI Driving Assistant. Soubor asistenčních systémů obsahuje nové funkce, které dále zvyšují komfort a bezpečnost. Jeho součástí je například funkce Active Guard, která v rychlostech od 10 do 60 km/h pomůže zabránit kolizi s vpředu jedoucím nebo stojícím vozidlem aktivním zásahem brzd. Kamerový aktivní systém udržování rychlosti (ACC) v rychlostech od 30 do 140 km/h kromě samotné nastavené rychlosti automaticky reguluje také vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit