Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Group a AirConsole se zúčastní soutěže vývojářů her určených do automobilů.

+++ Soutěž hodlá využít potenciál globální komunity herních vývojářů pro hry budoucnosti určené pro automobily +++ Přihlášky je možné zasílat do 8. června 2023 +++

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
·
Infotainment a ovládací koncepty
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~189,8 KB)
  
Photos(3x, ~6,07 MB)

Related Links.

Mnichov/Curych. BMW Group a AirConsole vyhlašují soutěž na vývoj her přizpůsobených zážitkům v autě. Touto soutěží obě společnosti hodlají využít potenciál celosvětové komunity herních vývojářů a zároveň vývojáře vyzývají, aby se stali průkopníky v oblasti her určených do automobilů. BMW Group a AirConsole budou soutěž společně propagovat na Game Developer Conference (GDC) v San Franciscu (20.–24. března 2023).

Vývojáři mohou své nápady a koncepty přihlašovat ode dneška až do 8. června 2023 prostřednictvím oficiálních webových stránek soutěže na adrese airconsole.com/in-car-contest-23. Z předložených herních konceptů budou vybrány čtyři nejlepší, z nichž každý obdrží 5000 eur na vývoj prototypu. Pokud se prototyp ukáže jako slibný, společnost AirConsole bude plně financovat vývoj hry, která bude následně zařazena na platformu AirConsole. Vítězové budou rovněž pozváni do sídla BMW Group v Mnichově, aby se seznámili s výsledkem v praxi.

Stefan Butz, viceprezident BMW Group odpovědný za vývoj zábavy a aplikací: „Tato soutěž je skvělou příležitostí pro herní vývojáře, aby ve spolupráci s AirConsole vytvořili poutavé herní zážitky navržené speciálně pro automobily. Chceme našim zákazníkům nabídnout prvotřídní zážitek ze zábavy a hraní her, který bude skutečnou radostí.“

Antti Makkonen, ředitel divize her ve společnosti AirConsole, řekl: „Jak zdůraznil automobilový průmysl na veletrhu CES, hraní v autech se děje. Výrobci her musí začít vytvářet hry pro použití v automobilech a ne jen do nich přinášet již existující. Používání telefonů jako ovladačů v autě zpřístupňuje hraní všem a je velmi zábavné, a to zejména když uvážíme, že ne každý vlastní herní ovladač nebo že hraní přímo na dotykovém displeji auta poměrně rychle unaví ruku.“

BMW Group si prostřednictvím programu BMW Startup Garage vybrala společnost nDream, která stojí za značkou AirConsole, jako partnera pro zavedení příležitostného hraní do automobilu.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit