Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW M Performance Week v CarTec Olomouc.

Jedinečná expozice věnovaná výhradně vozům BMW ze sportovní divize M nebo sériovým vozům se sportovními prvky BMW M Performance je právě k vidění v Olomouci. K vidění je nové BMW M2 Coupé.

Autosalony
·
Doplňky na přání, příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Olomouc. Po výrazném ohlasu, který vzbudil mezi klienty a fanoušky vozů BMW první ročník této akce, opakujeme i letos tuto ojedinělou výstavu v týdnu od 29. 5. do 2. 6. 2023 v dealerství CarTec Olomouc. Pod jednou střechou zde návštěvníci mohou vidět rovnou osm sportovních vozů BMW, včetně BMW M3 (G80) nebo BMW M4 Competition (G82) v limitované 50 Jahre Edition. Tyto dva vozy mají své zástupce i z předchozí generace, a to BMW M3 (F80) a BMW M4 CS (F82). Dále se v showroomu nachází BMW M240i, BMW M5, BMW M8 Competition Gran Coupé a BMW X5 M Competition, opět v limitované edici – First Edition 1/250.

Pověstnou třešničkou na dortu je nejnovější BMW M2 (G87), v tomto případě se jedná o jeden z prvních modelů v České republice vůbec. Jako raritní můžeme označit rovněž BMW M3 v barvě Isle of Man Green, jeden z nejvíce individualizovaných vozů. Je na něm použito 95 % celé nabídky doplňků BMW M Performance určené pro tento konkrétní vůz, díly se nacházejí na karoserii i v interiéru a jejich prodejní cena přesahuje půl milionu korun. 

Po celý BMW M Performance Week mohou zákazníci využít speciálního cenového zvýhodnění –15 %.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit