Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad představuje Customizing Championship.

Spektakulární upravené motocykly z celého světa postavené na základě BMW R 18 se utkají v souboji o nejlepší přestavbu.

R 18
·
Trénink jezdců, cestování, akce
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Mnichov. BMW R 18 už několik let inspiruje fanoušky motocyklů po celém světě k vytváření fascinujících úprav. Chystaná soutěž přestaveb BMW Motorrad Customizing Championship má za cíl ocenit kreativitu a uměleckou zručnost aplikované na BMW R 18. 

Iniciativa 150 dealerů BMW Motorrad z 18 zemí. Čtyři modely R 18 jako začátek.
BMW Motorrad Customizing Championship se koná od 11. dubna do 29. září 2023. Tato vzrušující soutěž je iniciativou celosvětové dealerské sítě BMW Motorrad, svoji účast už jich potvrdilo 150 z 18 zemí. Dali dohromady motocyklové nadšence z celého světa, kteří předvádějí svoji kreativitu a zručnost při úpravách motocyklů BMW R 18.

Každý z nich si pro svoji kreaci může vybrat ze čtyř dostupných modelů BMW R 18: R 18, R 18 Classic, R 18 B a R 18 Transcontinental. BMW R 18 se vyznačuje čistým a moderním designem a propracovanou technikou, která na sebe strhává pozornost. Zaujme svojí dokonalou vyvážeností mezi tvary a funkčností, z pohledu techniky a designu je skutečným mistrovským dílem. Všichni členové rodiny R 18 se vyznačují koncepcí navrženou přímo pro přestavby, jež umožňují snadné přizpůsobení a širokou míru individualizace. Právě na tyto vlastnosti byl u řady R 18 kladen značný důraz již od počátku jejího vývoje.

Světové finále při otevření BMW Motorrad Welt v Berlíně.
Soutěž mezi úpravci Customizing Championship je pro dealery a nadšence příležitostí ukázat kreativitu. Účastníci budou mít možnost upravit motocykly podle svých vlastních jedinečných návrhů a nápadů, stejně jako s využitím rozsáhlé nabídky vysoce kvalitních dílů a příslušenství BMW Motorrad. Z národních kol vzejdou z každé země dvě nejlepší přestavby, které se zúčastní mezinárodního semifinále. V něm bude do světového finále posláno sedm motocyklů: šest vybere odborná porota a jeden vzejde z hlasování veřejnosti. Světové finále se bude konat 29. září 2023 při příležitosti otevření BMW Motorrad Welt v Berlíně.

Svoji účast v soutěži přestaveb Customizing Championship potvrdili dealeři BMW Motorrad z následujících zemí: Austrálie, Česká republika, Francie, Itálie, Japonsko, Kanada, Mexiko, Německo, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Španělsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie a USA.

Registrace na Customizing Championship již byla uzavřena a účastníci se přihlásili na oficiálních webových stránkách BMW Motorrad.

Hlavní informace k soutěži Customizing Championship:

  • Národní soutěže: 15. května–16. července 2023
  • Mezinárodní semifinále a výběr nejlepších přestaveb: 
    31. července–14. srpna 2023
  • Světové finále v Berlíně: 29. září 2023

Porota složená z mezinárodních odborníků.
Soutěž bude hodnotit porota složená z odborníků, mezi nimiž jsou následující renomovaní úpravci, kteří jsou v motocyklové komunitě vysoce ceněni: Thor Drake, Michael Lichter, Roland Sands‚ J. Shia, Giuseppe Roncen a Yuichi Yoshizawa.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit