Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW a AirConsole na herním veletrhu Gamescom představí palubní herní zábavní systém a současně oznámí novou hru pro rok 2024.

+++ Velmi populární a oceňovaná herní show „Chcete být milionářem?“ od společnosti Sony Pictures Television (SPT) bude v roce 2024 přidána na platformu AirConsole, a tím i do vozidel +++ Návštěvníci největšího herního veletrhu na světě si v novém BMW i5 na vlastní kůži vyzkouší hraní her přímo ve voze +++

Technologie
·
Infotainment a ovládací koncepty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Mnichov. BMW a AirConsole od 23. do 27. srpna společně na hlavní výstavní ploše veletrhu Gamescom v Kolíně nad Rýnem vystaví BMW i5, na němž návštěvníkům předvedou automobilovou herní platformu AirConsole. AirConsole umožňuje posádce nového BMW i5* hrát nenáročné hry, například při čekání na nabití vozu. Připravené hry nejsou těžké na pochopení a jejich ovládání je intuitivní. Výběr her, které budou k dispozici při uvedení nového BMW řady 5 na trh, zahrnuje závodní a sportovní hry, stejně jako simulátory, strategie, jump-and-run a logické hry. Portfolio dostupných her se bude postupně rozšiřovat.

BMW a AirConsole na společném stánku na výstavě Gamescomu oznámí přidání hry „Chcete být milionářem?“ od společnosti Sony Pictures Television do portfolia her AirConsole. Tato hra, která bude zcela novou verzí největší světové kvízové soutěže na světě, je v současné době ve vývoji a bude speciálně navržena pro hraní v automobilu. Kombinací snadného použití telefonu jako herního ovladače a ikonických prvků z původního pořadu vznikne zábavný a inovativní zážitek pro jednoho i více hráčů. Hra „Chcete být milionářem?“ bude ve vozech BMW a MINI s nainstalovanou aplikací AirConsole k dispozici v průběhu roku 2024.

„S aplikací AirConsole přinášíme do našich vozů skvělou platformu pro příležitostné hraní ve voze, která vždy nabídne nové a podmanivé zážitky. Přidání hry ,Chcete být milionářem?ʻ je toho ideálním příkladem,“ řekl Stephan Durach, senior viceprezident BMW Group Connected Company Development.

„Přidáním hry ,Chcete být milionářem?ʻ na naši platformu se dokonale propojuje zábava a inovace,“ prohlásil Michael Fuller, který je ve společnosti AirConsole zodpovědný za vývoj her. „Tato hra je uznávaným celosvětovým fenoménem a její přidání je důkazem našeho zájmu a odhodlání stát se průkopníkem v oblasti her ve vozidlech.“

BMW i5 se na výstavě Gamescom představí s unikátním herním vzhledem.
Na oslavu uvedení her v automobilech představí BMW Group na výstavě Gamescom v Kolíně nad Rýnem BMW i5 s unikátním vzhledem inspirovaným světem her. Jeho design symbolizuje ponoření se do herního zážitku až po jednotlivé pixely. Z velkých pixelů je jasně rozpoznatelná pocta dnes již kultovní éře 8bitových počítačových her. Barevné provedení je inspirováno různými hrami dostupnými na platformě AirConsole. Prvky herních ovladačů obepínají i5 a poukazují na jedinečný způsob hraní ve voze, při němž aplikace AirConsole používá jako ovladač telefony cestujících ve voze. Tím mají hráči všechny možnosti hraní doslova na dosah ruky.

Společnost Sony Pictures Television.
Sony Pictures Television (SPT) je jedním z předních poskytovatelů televizního obsahu, který produkuje, distribuuje a přenáší po celém světě programy všech žánrů a pro všechny platformy. Kromě jedné z největších filmových knihoven oceňovaných celovečerních filmů, televizních pořadů a seriálů SPT provozuje 25 plně vlastněných produkčních společností nebo společných podniků ve 12 zemích a také lineární a digitální kanály po celém světě. SPT je součástí společnosti Sony Pictures Entertainment.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit