Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Zbrusu nový koncept obsluhy BMW iDrive pro modely Neue Klasse.

+++ Nová koncepce zobrazování a obsluhy přijde v roce 2025 spolu s modely Neue Klasse +++ BMW Panoramic Vision zvýrazňuje orientaci na řidiče +++ Uživatelské zážitky pro všechny cestující +++

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
·
Infotainment a ovládací koncepty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Mnichov. BMW Group s novým systémem BMW iDrive přinese do nové generace vozů koncept zobrazení a obsluhy, který umožní zcela nové intuitivní interakce mezi řidičem a jeho automobilem. Tento významný vývojový skok přijde v roce 2025 spolu s novými modely Neue Klasse. Chystaná nová generace systému BMW iDrive promění vozidlo v digitální zážitkový prostor. Bude tvořena displejem pod čelním sklem BMW Panoramic Vision, novým multifunkčním volantem, novým centrálním displejem a novým BMW 3D head-up displejem a společně s nově navrženými ovládacími prvky v modelech Neue Klasse nabídne pro BMW typický uživatelský zážitek.

Logický vývoj BMW iDrive postavený na využívání nejnovějších technologií.
Technologický pokrok umožňuje vytvořit moderní, ale pro BMW charakteristický design interiéru, v němž se vlády ujímá dotyková obsluha v kombinaci s pokročilou hlasovou interakcí. BMW iDrive se v modelech Neue Klasse vyznačuje čtyřmi základními prvky. Nový displej BMW Panoramic Vision poskytuje nový pohled na jednoznačnou a pro BMW tradiční orientaci na řidiče a současně na poskytování obsahu všem cestujícím. BMW Panoramic Vision využívá zcela novou technologii head-up displeje. Promítá informace ve výšce dokonale přizpůsobené řidiči po celé šířce čelního skla. BMW Panoramic Vision doplňuje nový BMW 3D Head-up displej, který zobrazuje požadované informace, například o činnosti asistenčních systémů nebo pokyny navigace, s vysokou přesností jako 3D animace přímo v zorném poli řidiče. S novým multifunkčním volantem lze obsah zobrazení na BMW Panoramic Vision a BMW 3D Head-up displeji ovládat přirozeně a zcela v duchu koncepce oči na silnici, ruce na volantu. Ovládání prostřednictvím tlačítek na volantu s aktivní haptickou zpětnou vazbou a vícevrstvou technologií je pohodlné a přesné. BMW iDrive se ve vozech Neue Klasse zaměří na nový centrální displej s grafikou typickou pro BMW a intuitivní dotykovou obsluhou. Technologie maticového podsvícení nového centrálního displeje zajišťuje vysoké rozlišení zobrazení, živé barvy a velký kontrast bez ohledu na aktuální světelné podmínky.

Součástí chystaného systému BMW iDrive bude i nadále koncept rychlé volby QuickSelect představený v roce 2023. Palubní elektronická soustava vozů Neue Klasse bude navržena jako vysoce integrovaná softwarová architektura postavená na nové generaci operačního systému BMW. Inteligentní propojení vozu s cloudovými službami BMW a současně i digitálním ekosystémem zákazníka vytvoří doslova pohlcující uživatelský zážitek, který přinese nový rozměr interakce mezi člověkem a jeho vozem. Tím vozy Neue Klasse promění v pohyblivé digitální zážitkové prostory.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit