Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW a MINI letos opět oficiálními vozy Mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha.

Od 7. do 25. září se automobily BMW a MINI představily prostřednictvím BMW Autorizovaného Dealera, společnosti Renocar, jako oficiální vozy významného mezinárodního svátku klasické hudby Dvořákova Praha. Před budovou pražského Rudolfina, které je centrem festivalu, jsou vystavena BMW řady 5 a MINI John Cooper Works.

Společnost
·
Kulturní události
·
Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. Díky významnému svátku klasické hudby Dvořákova Praha v září hlavní město tradičně ožívá klasickou hudbou. Hosty a partnery festivalu bude prostřednictvím BMW Autorizovaného Dealera, společnosti Renocar, vozit 10 automobilů značky BMW. Před centrem festivalu, budovou Rudolfina, jsou vystavena BMW řady 5 a MINI John Cooper Works. 

Dvořákova Praha je dalším významným svátkem kultury – po Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary – který BMW podporuje. Letošní 16. ročník se nenese pouze v duchu českého hudebního génia, ale oslavuje také Johannese Brahmse, od jehož narození v květnu uplynulo 190 let. Návštěvníci festivalu se mohli těšit na vystoupení Vídeňských filharmoniků, Izraelské filharmonie anebo na sira Andráse Schiffa. Rezidenčním orchestrem Dvořákovy Prahy byla i letos Česká filharmonie. V čele se představili tři dirigenti – Sakari Oramo, Tomáš Netopil, ke kterému se připojil klavírista Boris Giltburg se Třetím klavírním koncertem, a již zmíněný sir András Schiff. 

Více informací o Mezinárodním hudebním festivalu Dvořákova Praha: www.dvorakovapraha.cz

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit